«1...1617181920...681» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Egy hardwarebuzerátor dobhat egy pmet ajánlással!
Probléma:
-- noti d-sub kimet - d-sub dvi átalakító - dvi-hdmi kábel - monitor: "nincs jel".
-- hdmi-s kimenetű notit nem akarok venni
olyan agp-s kártya kellene, ami alkalmas a "jel" továbbításra! (nem videóbambulás és egyéb baromság a cél, hanem 2D irodai progi (pl. excel táblázat) nagyobb felbontású megjelenítéséhez); tehát ha kép van, hang nincs le....tudva, mellékes.

D-Sub -> HDMI-t kéne kipróbálni, hátha úgy összejön.

A második bekezdést nem igazán értem. Bármiféle VGA tud neked jelet küldeni kifelé, és az bizony hangot biztos, hogy nem fog továbbítani. Egy sima, mezei videókártya megteszi, ha más nem, vaterán tuti találsz valami AGP-s modelt, nem tudom, hogy a piacon egyáltalán árulnak-e még ilyet, pár éve ATI-ék még a HD3000-es szériából (meg talán a 4000-esből is) még adtak ki AGP-s változatot.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
bocs, de éppen írtam, közben küldte..

a techek felszerelkeztek :) :
image-C80E_4F65E9CB.jpg
image-04CF_4F65E9CB.jpg
image-863C_4F65E9CB.jpg
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Egyszer ezt már megmutattad mi benne az újdonság?
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Jó lett a fekete/szürkelyuk az első képen! :D
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
az valami bug lehetett... :)
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Pont lőttek.;D

ja igen már emlészem, tényleg az lehetett
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Felhasználó
12 éve
Az egyik volt Neummanos haverom azt mondta, hogy 9-be a Neummanban 17 buktak 43 tantárgyból és több olyan hapek is volt aki 17, 18 éves volt! Napi szinten bunyó volt és az osztályban csak 1 lány volt!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
Köztudott, hogy a Neumann nem egy jó iskola, hiába vannak ott Bolint féle talentumok.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Sapy! Csóró a templom egere. ;) A D-sub-hdmi átalakító 20 rugónál kezdődik (König), és csak 1280x1024 felbontást tud. Ezzel csak függőlegesen nyernék 224 pixelt, olyan d-subos moncsit kapnék kölcsön. A másfélszeres szélesség a lényeg.
Sokat nincs kedvem kísérletezni a meglévő kártyákkal (mg 550, ati 9600xt), dvi-hdmi. Frusztrált az eddigi próbálkozás. Tanulok az ifjúságtól. "ha az összes kísélet kudarcot vallott, vedd elő a használati utasítást!" Murphy. Marad a hdmi-hdmi.
Az A..s HD 3450 viszont rendelkezik hdmi kimenettel, és csak 15 ropi. Beizzítom a csernobili reaktort (többet zabál, mint termel).
Ez a technikai fejlődés (kép-hang egyben; d-sub-hdmi átalakítónál) már túl sok(k) nekem).
Köszi neked és "Attilá"nak a segítséget. ;)

Felhasználó
12 éve
Egyedül kitöröltem a seggem. Képet sajnos nem tudok mellékelni.

Eleve csak képek lehetnek. Másrészt stickes képek. Nem baj, azért itt mi mind büszkék vagyunk rád és együtt ünnepelünk veled.
Young bloods, it's all about buckets
«1...1617181920...681»