«1...1415161718...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Deszépvagyok :$$

Moderátor
12 éve
Hogyan lehet nagyobb fps-t elérni? Packard Bell gép, és minimum grafikán 3-12 FPS. Nem túl jó és így nagyon nehéz játszani, mert nem akadozik, hanem mintha lassított felvétel lenne. Game Booster 3-at próbáltam, de nem nagyon segít. Kérem valaki adjon tanácsot, előre is köszöinöm. :-(
Jó lenne tudni a gépen processzorát és videókártyáját (vagy ha alaplai akkor azt). Ha ezeket megosztod, akkor durván megállapítható, hogy szoftveresen javítható e a teljesítmény vagy sem.

Moderátor
12 éve
Zuzu a skinedtől epilepszia rohamot lehet kapni.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Legalább nem lopják. : D De azért jó.. nem?! : P

Felhasználó
12 éve
NagyonnagyonNAGYON nem.

Felhasználó
12 éve
Elég random az egész. Jó az alap skin is.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Az alap skin. Háátt.. Nem is direkt az egész, csak bedobtam egy képet a helyére, nem is volt szándékos az egész..

Moderátor
12 éve
kléni akkor elég furcsa mert én láttam a saját modomban. ha nem hiszitek tessék:
scaled.php?server=801&filename=stickmanwarfare20120315.jpg&res=medium
Vedd ki a modellt azt' annyi, legyen már eszed.
Nem, csak a fő szerveren van az event. Persze ha külön berakod a modellt, akkor igen.

Felhasználó
12 éve
Elég furcsa, hogy ezért az elég nagy offért amit üzenőfalra írtam jogosan én kaptam büntetést.
"Üdv Jani!
kléni megbüntetett az alábbi üzenetedért:
---
Egy moderátor ilyenkor hol van?..
---
Indok: Offolás
Ez a büntetés 2 pontot ér, összesen 6 pontod van.

A tövábbi büntetések elkerülése érdekében olvasd el a Szabályokat!
Stickman Warfare csapat!"
Pár vérpisti telenyomta az üzenőfalat és én ennyit írtam.Az üzenőfal szabályzat szerint semmi vétséget nem követtem el, de hát persze engem kell büntetni mikor így is alig írok bárhova is.már nem is csodálkozok.. :$ <3
.

Felhasználó
12 éve
A moderálás az én feladatom, és nem a tied. Kezd eléggé unalmas lenni, hogy beír valaki valami nagy baromságot, és 8-an leszidják, pluszmunkát csinálva ezzel nekünk. Egyrészt vagyunk annyira aktívak, hogy ne maradjon bent minden hónapokig, másrészt ha 8-an rászóltok, nem lesz jobb a helyzet. Tehát legyetek szívesek, és ezt a feladatot hagyjátok ránk. Egyébként a Szabályzat 7. pontjában benne van, tehát jogtalan volt az írásod.
«1...1415161718...681»