«1...1314151617...681» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Azért az hozzá tartozik a sztorihoz, hogy a régi magazin is bloggá alakult, és idővel az is szépen bedöglött :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Sapy elvtárs tegnap este lehet, hogy a Pilvaxban forradalmárkodott, ezért az "új" szócska elkerülte a figyelmét. ;)
A bringám elkészült, estére viszek neked a yardra olvasnivalót (két láb rossz, négy láb jó).

Moderátor
12 éve
Ezért szerepel az enyémben a "régi" szócska, intő példaként felhívva arra a figyelmet, hogy nem muszáj ugyanazokat a hibákat elkövetni, és ugyanazokba a balgaságokba belefutni az "új" szócskával jelzett brigád esetében sem ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Majd félúton (Recsken) közös álláspontra juttatnak minket külső tényezők, és megszűnnek az internet általi verbális kommunikációs problémák.

Felhasználó
12 éve
de nem megy minőségi tartalom már vagy egy éve.

ha nem is egy éve akkor is régóta
És? Még mindig jobb, ha megtartja a minőségi jelzőjét, mint hogy telerakjátok minden vacakkal. Ahogy írta Jel, tényleg nincs elég tartalom, amivel fel lehetne tölteni, így elég, ha külön csináljátok, mással is megtöltve.

Felhasználó
12 éve
de nem megy minőségi tartalom már vagy egy éve.

ha nem is egy éve akkor is régóta
[paraszt stílus]Nem értem, hogy miért kell telesírnod a fórumot mióta megjelent a stickmagazin... ha akarsz is valamit, sírj privátban. Vagy édesanyád ölében. Vagy valahol máshol. feljövök nagynéha a fórumra, megnézek 3 témát, és mindháromban ezt olvasom: "Jajj, jajj, hadd segítsek a stickmagazinban, csinálok sajátot is, ha kell, és jobb lesz, hadd írjak a blogba, mert az akkor húdeszínvonalas lesz, vagy csinálok egy saját, minőségi blogot, jajj, mi lesz így, uramisten, nekem kényszerem ez az egéééééééész, eddig nem jutott eszembe, hogy én is csináljak egy ilyet, de most, hogy mások elkezdték, bele kelllllllll kontárkodooooOOOoOOooooOOOom!!4!!!!44!!!!!!". Miből gondolod pl., hogy amit te alkotnál, az olyan húdeminőségi lenne. Én se gondolok ilyet magamról. Van önkritikám. Vannak, akik megcsinálták minőségire, ők is belebuktam, mint ahogy írták is. Ja, de persze, te vagy a megváltó.[/paraszt stílus]

Moderátor
12 éve
3342066_700b.jpg

Többet érdemel, mint egy humortopikot :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Foxy megaszonta' ! :D Így kell ezt.
Ide mit kell írni?

Felhasználó
12 éve
3342066_700b.jpg

Többet érdemel, mint egy humortopikot :)
Awesome. Nothin' more to say.

Felhasználó
12 éve
MPG skin mostanában.
Stickman_Warfare_2012.03.15._19-50-07_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Stickman_Warfare_2012.03.15._18-08-24_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
«1...1314151617...681»