«1...89101112...681» Új üzenet

Adminisztrátor
12 éve
Semmi értelme nincs ezeket az offtopic üzeneteket megtartani egyébkétn sem.

Felhasználó
12 éve
1 új klánmeghívód érkezett <-- ez az üzenet mikor fog el tünni, mert valaki küldött 1 klán meg hívót de vissza utasította és már unnom hogy mikor belépek még mindig ott van. :\ (Ja és bocsi hogy ide írtam nem tudtam hová.. :P )

Felhasználó
12 éve
Így is a szabad időm három negyedét itt töltöm :D
Mert nincs életed. :P
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Moderátor
12 éve
Én nem akarok olyan életet, ahol nincsen szabadidő.

Felhasználó
12 éve
A kerékpár előtt is volt (emberi) élet. A bringa csak egy tárgy, nehogy a kerotól függjön az életed! A canga van érted, és nem fordítva. ...és ez minden szarra (pc, telo stb) igaz.

Felhasználó
12 éve
Valki megmondaná miért kaptam büntetést?!:
Üdv 4-T1TK05!
kléni megbüntetett az alábbi üzenetedért:
---
Kinyir-Lak írta:
Nekem az az ötletem,hogy az űrhajón lehetne kicsit javítani,a mozgásán is,hogy egyenes irányba haladjon,másrészt,mióta benn van a játékban,a technológiájuk semmit sem fejlődött,és eddig mindig vesztettek.Pár kis cirkáló is felszállhatna róla,vagy esetleg lehetne mutatni,ahogy azok a fehér kis csóvák köré kerülnek,mert nem hiszem ,hogy önmegsemmisítési folyamat. Szóval csak annyi,hogy egyszer egyszer áttörhetné a panti pajzsát.Semmibe nem kerül,és szintekkel dobná meg a játékélményt.De az sem lenen rossz,ha nekünk játékosoknak kéne leszedni.Nem nagy dolgok,pár verzióval későbbibe bekerülhetne,addig meg maradna minden a régiben,megmondom őszintén,amúgy is csak ritkán látom a hajót.
Ez már régóta mocorgott bennem,de ma reggel a játékosoktól is gyűjtöttem pár ötletet,szóval,nemcsak én szeretném,hogy megvalósuljon.

nem nagy dolog mi?! csinálj egy modot és programozd bele! egyébként, hogy a játékosoknak kell levinni a pajzsát az szerintem nagyon jó ötlet + véletlenszerűek szórjon a földre olyen noob lövedékszerű izéket!
---
Indok: Offolás
Ez a büntetés 2 pontot ér, összesen 4 pontod van.

A tövábbi büntetések elkerülése érdekében olvasd el a Szabályokat!
Stickman Warfare csapat!
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Moderátor
12 éve
El lett már szájalva elégszer, hogy ötleteket ne az ötletek topikban kommenteljetek. Innen kezdve ne háborogj.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Nem azon a hangsuly.
Hanem hogy otthon nem foglalkozik massal.
En peldaul szerdan fel kettokor ertem haza es 6:15-ig tanultam.Ez nem streberkedes,hanem az hogy romanbol bukasra allok.

Felhasználó
12 éve
1 új klánmeghívód érkezett <-- ez az üzenet mikor fog el tünni, mert valaki küldött 1 klán meg hívót de vissza utasította és már unnom hogy mikor belépek még mindig ott van. :\ (Ja és bocsi hogy ide írtam nem tudtam hová.. :P )
kösz a sok segitséget. :)

Felhasználó
12 éve
Tudtam, hogy örülni fogsz neki ;)
«1...89101112...681»