«1...56789...681» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Nem kaptam semmilyen levelet :/
2. dolgom az volt, hogy megnézzem az inboxot!
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
12 éve
Mark! Az egész büntetősdi levelezés totál minden jogi alapot nélkülöz. Most nem tudom idézni a sajátomat, de az indoklás kb. ez volt: kaptál 10 büntető pontot, ezért van 10 büntető pontod.
Nos, inkább az kellene, hogy...
x pontra büntettünk
indoklás:
"szöveg" ezzel megsértetted az üzenőfal vagy/és fórumszabályzat n. $át, ezért a szabályzat alapján y nap-ra büntettünk stb-stb.
(Egyébként Rőzt, klénit és minden modit a lehető legnagyobb stickhűséggel szeretem. :d)

Felhasználó
12 éve
Látok egy nyelvet a moderátorok hátsó felében...
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
12 éve
Így gyors ránézésre semmi hibát nem találtam, majd később megnézem jobban.
Az indok offolás volt, de kb fél percet vett volna igénybe a kitalálása.

Felhasználó
12 éve
Offolás, hogy leírtam az egyik legszebb, és legmeghatározóbb pontját a sticktörténelem sokoldalas bibliájában? Klénikém a sticktalálkozón okosabbnak tűntél nekem :)
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
12 éve
Na várjunk csak. Ahogy az a téma első üzenetében is benne van, és elolvastad (mivel kötelező) a fórum szabályzatával együtt, a témába csak és kizárólag képeket lehet tenni. Ebből levonhatjuk, hogy a téma kép formájú szép pillanatokról szól. Ennek nem tettél eleget, ugyanis a szövegforma eltér a képformától, vagyis a büntetés jogos volt, megfelelő indokkal.

Felhasználó
12 éve
És (éssel nem kezdünk mondatot) ha mondjuk akkor mentem fel a régi stickman verzióra és fotóztam volna le, de te túl szorgos voltál, akkor most önhibámon kívül lett 2 büntetőpontom
Benne van a véremben a kötekedés :)
th_badassbuddy_com-lightsaber.gif

Felhasználó
12 éve
Ha meg se születtél volna, most nem fájna a fejem. De mivel megszülettél, és fáj, így kussolj be. Köszi.

Moderátor
12 éve
A moderátorok nem tévedhetetlenek, de igyekezzetek ne okot adni arra, hogy tévedhessünk. Ha mégis megteszitek, fogadjátok el, hogy rendszer adta jogunknál fogva nekünk van igazunk. :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
És (éssel nem kezdünk mondatot) ha mondjuk akkor mentem fel a régi stickman verzióra és fotóztam volna le, de te túl szorgos voltál, akkor most önhibámon kívül lett 2 büntetőpontom
Benne van a véremben a kötekedés :)

Your argument is bullshit. Így megnézve a topicban a szép pillanatod, nem volt olyan hűdehalaszthatatlan dolog. Te hibáztál.

És most komolyan basszus, hacsak nincs már meg min. 10 pontod, 2 pontért az égvilágon semmilyen kitiltást nem kaptok. Ennyire felhúznifelkapni a vizet...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...56789...681»