«1...464465466467468...681» Új üzenet

Moderátor
9 éve
Firzen pls :'(

Felhasználó
9 éve


Mar vartam,hogy valami lajkold es lathatod oldalt linkelsz be. :(

Felhasználó
9 éve
Nem, ezt itt találtam.;D
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Moderátor
9 éve
A fél csoport multi accal tagja az ilyen debil csoportoknak.:P
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Má bocs hogy ide írom de észre bettétek hogy két firzen van!!!!!????

Egy legenda úgy irja,ha még irsz pontot is a felkiáltójel és kérdőjel ist akkor még akár többet is láthatsz.
De ez a legenda csak akkor teljesülhet ha megeszed nyersem a krémet.

Moderátor
9 éve
http://www.parlament.hu/irom40/01705/01705.pdf
Az a limit csak hívásokra és üzenetekre vonatkozik
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
9 éve
Nem lesz ebből semmi... Nem is értem minek fog bele a kormány ilyen fasságokba, amikor félmilliós havi fizetésért foglalkoztatnak tanácsadókat. A 150Ft/GB egyértelmű dilettantizmus, a 700Ft/hó azért, amiért már fizettél és adóztál már csak szimplán a társadalom szembe köpése.
Persze ez csak aprópénz egyéb lenyúlásokhoz képest, de mégis csak újabb évi +10 000Ft, meg hát ugrani fog rá a sok internetharcos aktivista. az egyetlen "pro", hogy úgyis kurva olcsó most a net (Isten segítse a 29-es körzetet), úgyhogy havi 700Ft fixszel ma egy ember könnyen viccel.
@speed
Thx, pont ilyen gifre gondoltam, mint az első.
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
9 éve
Ha ép ésszel gondolkodnának, akkor rájönnének, hogy ez egy tömérdek f.szság! Így sem elég nekik, hogy mindenből csak zsebre akarnak lopni, még ez is.. Természetesen most nem az öregeket abajgatják, mert a 70 éves mami-papika örül,hogy van egyáltalán nyugdíja, az nem fog háborogni.
Sejtem itt, zavarja orsóskát, hogy az interneten szólásszabadság van és valahogy ezt korlátozni akarja, mert ott már nem hatnak annyira a pl. tvben eljátszott kamuk és elhallgatások, az ilyen dolgok pedig összehozzák az embereket.
Most vegyük azt, hogy a szolgáltatókra vetik ki az adót, azok pedig egyértelműen a fogyasztókkal fizettetnék ki. Ez nekik sem nyereséges, mert akkor egyre többen mondják vissza, azt pedig nem hagyhatják. Az ilyen nagyobb cégeknek azért van szavuk, biztos intézkedni fognak, ha nem sikerül, akkor meg vagy tüntetgetnek, vagy kivonulnak az országból, aztán majd Robibá't kell űzgélni, hogy lopja nekünk is mordorból a netet.
Gondolok én olyanra is, hogy ez csak egy nagy kacsa, hogy leplezni próbáljanak valami korrupciós botrányt, amiről innen-onnan elcsíptem részleteket, hogy amcsi is benne van, illetve ők nyomoznak az ügy után. Valamit be kellett dobni, hogy eltereljék százezrek figyelmét erről.
Őszintén karóba húzatnám, de minimum megkéselgetném azokat, akik még ezek után is istenítik a narancsokat. Fizessék csak ők az adókat, és ne annak kelljen újra honfoglalást tartani Angliában vagy Németben, aki kezdeni is akar valamit az életével.

Felhasználó
9 éve
A következő az oxigén adó vigyázat!!!

Felhasználó
9 éve
Na meg a gyalogos bérlet

Ne add az ötleteket pls.
«1...464465466467468...681»