«1...446447448449450...681» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Megfontolom intő tanácsod, tudom, hogy a pascal már eléggé elavult, de kezdésnek megteszi(mivel valahogy olyasmi mint az anyanyelvem, nagyon egyszerű... :)).
Tudom, hogy zsákutcába juthatok, de egyenlőre a szabadidőmben ez remek elfoglaltság.
És elvégre is én itt nem bukhatok, a legrosszabb az lehet, hogy nem szerzek tudást, és sok időmet pazarlom el,
de időm az van bőven, próbálkozom a többi nyelvel is(java, C#), de itt legalább van egy fórum, van forráskód, és a stickman modolásához(a kódon kívül) van tapasztalatom.

Szóval ezt én is tudom, és figyelembe veszem...

Egyébként szeretnék köszönetet mondani az összes moderátornak, hogy segítettek és tanítottak!
MINDENT KÖSZÖNÖK!!! :)
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Felhasználó
10 éve
Most lehet nem, de később nagyon de nagyon sokat bukhatsz azon, ha nem rendesen tanulod meg a dolgokat. Mindvégig azt fogod csinálni, amit elsőnek tanultál, és nem fogsz tudni ráállni arra, amit nem tanultál meg elsőnek. Az átállás pedig nagyon nehéz. Én PHP-t tanultam elsőnek, és minden oldalról szidom a kevésbé laza nyelveket, hogy minek ennyi felesleges dolog bele. Ha benne rögzül az a stílus, amit Alex kezdőként összegányolt, ilyet fogsz évekkel később is kiadni. A szabadidődet nem csak a stickre tudod fordítani. Nem csak ennek a játéknak van forráskódja, és pont nem itt fogsz programozási segítséget kapni, hanem máshol.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
Jó.
FEGYV_M4A1,FEGYV_M82A1,FEGYV_MP5A3:Particlesystem_add(Bulletcreate(aloves.pos,aloves.v2,3,5,0.01,$00A0A050,1));
Többek között az m4a1 színe is ez: $00A0A050
Csak egy régi befejezetlen ügy...
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Moderátor
10 éve
Értékelem.

Legutóbb szerkesztve speed által


Felhasználó
10 éve
Én meg azt a "lekaszáltuk a rétet..." linket. :)
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Moderátor
10 éve
Jómagam két éve sem jósoltam a játéknak több, mint egy évet, de még mindig vannak aktív játékosok napi rendszerességgel és még mindig van élet. Tény, hogy nem annyira népszerű, mint volt régebben. Utánpótlás pedig igenis van, a régen 10-13 éves nagyszájúak közül is kerültek ki értelmes(nek mondható) emberek. A jövőben sem lesz ez másképp. Egyszer természetesen úgyis meg fog szűnni a játék, de hogy mikor, az a mi hozzáállásunkon is múlik.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
10 éve
Szerintem a játék soha nem volt túl színvonalas=> Már a sztori sem az igazi :) "unatkoztak, és elkezdték legyilkolni egymást"
Meg a játék maga: pálcikaemberekkel lövöldözni, végtelen tölténnyel...
Nem tudom megjósolni mennyi ideje van hátra, azt sem tudom, hogy maradt fent eddig.
Egyébként lehet, hogy főnix madár lesz a játékból...
Esetleg valaki újra írja az egészet c++ ban és akkor majd lehet rendesen fejleszteni.
Bekerülnek új modellek, kicsit részletesebbek...
Új engine-t használ majd...
És lesz valami szebb sziget...
Kérdés: Ki hajlandó erre?
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Felhasználó
10 éve
De kis vicces vagy :D Aki játszik/játszott valaha ezzel a játékkal, tisztában van vele, hogy egyáltalán nem azért készült, hogy meggazdagodjon belőle Alex, hanem hogy fejlessze a programozói tudását. Egyébként ennek a játéknak pont ez a varázsa, a régi időket idéző grafika, szerintem.
"A történet nem az igazi." :D Te vagy az első akinek ez komolyabb problémát okoz, a felhasználók fele el se olvasta még szerintem a sztorit, de egy ilyen kaliberű játékhoz illik a történet.
A játék eddig azért maradt fenn főként, és ez az egyetlen erénye:kicsi a gépigénye, infóórán tudnak vele a gyerekek hülyülni - és némelyik otthon is letölti.
És próbálj meg nem programozási kisokos lenni, míg nem értesz hozzá. Majd, ha megtanulsz programozni, és belegondolsz, hogy mennyi munkába telne az, hogy mindazt megcsináld, amit most leírtál, elborzadnál. A stáb tagjai elfoglalt emberek, a megélhetésüket kell biztosítaniuk. Kinek munkával, kinek tanulással, hogy munkája legyen, nincs időnk arra, hogy olyannal vacakoljunk hónapokig, amit hobbinak tekintünk, és még csak pénzt se kapunk érte.



Egyébként, ha már programozó akarsz lenni, őszintén érdekel, melyik középiskolát céloztad meg, ha pesti vagy?
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Személyes információkat nem adok ki, a stickmanre nem akartam semmi rosszat mondani, nincs ebben semmi rossz, most más a téma, tökéletesen egyetértek azzal amit írtál.
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Felhasználó
10 éve
http://www.youtube.com/watch?v=2l-N0sYg0g0

El tudjátok képzelni, hogy már 7 éve...
«1...446447448449450...681»