«1...328329330331332...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Nem akarom ezeket az üzeneteket törölni, csakmert túl igazak, meg akkor lássa még, hogy milyen, ha nem dolgozunk. :D

Legalább az utókornak megmarad ;)
Amit mondott azt meg ne vegyétek magatokra, de én csak röhögök rajta :D

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
11 éve
Márkó, márkó, ami pénzt wc papírra szántál, abból hívj már meg 1 sörre. <3
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Meg akartam kérdezni tőle, mi LENNE azzal a baj, ha a játékosoktól várnánk el a munkát, de ahogy látom márk megakadályozta a válaszolást.

Moderátor
11 éve
De látom, bepótoltad. :P
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
11 éve
World of Tank hasonlathoz, mert biztosan fogja olvasni még a büdös kölke: Ez egy abszolút egy személyes játék, ami mögött Alex (Admin) áll, újabban pedig bele-bele nyúlt Hector is néhány apró részlet erejéig. Ezzel szemben a WoT mögött egy teljes, fizetett fejlesztőgárda áll, akik abból élnek, hogy fejlesztik a játékot, létkérdés számukra, hogy újuljon meg néha napján, hogy kerüljön bele új content. Ezért is van fizetős része a játéknak, hogy éljenek valamiből, mert nem kevés ember fizet azért, hogy fullos tankja legyen instant, ahelyett, hogy hónapokig szopjon a farmolással. Remélem, érzed a különbséget ...

Ezen kívül, mint már máshol is leírtam, kurvára ideje lenne rendbetennetek magatokban a "moderátor" fogalmát. Attól, hogy fórummoderátorok vagyunk, nem feltétlenül kell játékot is fejlesztenünk. Sőt. A jelenlegi Stickman moderátorok közül, ha minden igaz, egyedül nekem van munkám a játékban (világítótorony, kikötő, híd), plusz Oli készítette a KB szigetet annak idején. És nem kértünk érte semmit, örültünk, hogy bent van, és kurvára semmit nem is kaptunk érte. A többi modell jórészt a community-től érkezett, nem kevés olyan emberektől, akik ma már nem is játszanak, és a fórumon sem ténykednek jó ideje. Szóval tessék, a lehetőség adott. Lehet új modelleket készíteni, van erre egy külön fórumrészleg, oda lehet postolni is, és ha a minőségi elvárást megüti bármelyik is, bekerülhet. Persze, egy jóval későbbi update alkalmával, mivel az mostanság nem nagyon várható ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Idézet:
Páncélos
Sajnos kléni lezárta a topikot De szeretném közölni sady, hogy leszarom. Téged is, és az egész stickmant ^^

Ha észrevetted volna már nem játszom...

Viszont azt pofátlanságnak tartom, hogy gamerektől várod el a munkát... Tudlak sajnálni, hogy ilyen vagy. De nekem 8. Én már WoT ozok. És láss csodát! Ott normális emberek is megfordulnak. Itt meg kifog halni a társadalom fél éven belül. Aki felnőtt eldobja ezt a szart (Fradin kívül mert rá a felesége büszke, hogy 8 éveseknek való játékkal játszik). A gyerekek meg már az ezerszer jobb többszáz játékok közül fognak válogatni, és ezt a béna grafikájú, alpári szart elkerülik. Peace

Senkit sem érdekel, mivel fogsz játszani, és mi az alaptalan, gyerekes felfogásod a stickmanről. Sőt. Örülünk, hogy végre elhúzol innen, csak szívességet tettél ezzel.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Az bug hogy klèninek 6büntipontja van.
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.

Moderátor
11 éve
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Ha hisztizik a kisgyerek arcon kell csapni.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Ez 0 pontot ért, a másik 6 még egy évvel ezelőttről van.
«1...328329330331332...681»