«1...327328329330331...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Kockák / programozók.
Szeretnék megtanulni programozni, csak így otthon, magamtól. Valaki ajánlana 1 nyelvet, amin könnyű elkezdeni? (de azért ne olyat, ami kb semmire nem jó..:D )
Ide mit kell írni?

Moderátor
11 éve
A http://www.codecademy.com/ -t oldalt tudnám most kapásból ajánlani, ha full kezdő vagy.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Elsőnek is, döntsd el, milyen témakörben akarsz programozni, mi érdekel (web, mobil, mac, windows...), majd nézz utána, milyenfajta nyelvek kapcsolódnak hozzá. Ha programozni akarsz, és elérni azzal eredményeket, célszerű a legtöbbet használtat elkezdeni tanulni (mondjuk C++). Ha jó tutorialt találsz hozzá (és tudsz angolul), bármelyiket meg lehet tanulni hamar. C-vel érdemes szerintem kezdeni, megtanulni az alap programozás logikáját, mivel minden nyelvben ugyan azok az alapok. Ha egyet tudsz, már megérted mindegyik másikat nagyjából. A java-t például OOP-re tervezték, de azzal nem ajánlott kezdeni. php-val saját tapasztalatból mondom, hogy ne kezdj, utána nehéz lesz megtanulni a c-t, és a hozzá hasonló, 300 előre elkészített függvénnyel nem rendelkező nyelvet.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
11 éve
Felhasználók az IP címeiről:
[...]
*TheKiller* - 2013-04-11 16:15:04 - 121
[...]

ಠ_ಠ

Naaa, lehet hogy személyiségzavaros.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Kockák / programozók.
Szeretnék megtanulni programozni, csak így otthon, magamtól. Valaki ajánlana 1 nyelvet, amin könnyű elkezdeni? (de azért ne olyat, ami kb semmire nem jó..:D )
Mivanmá'? Felment a kannás ára, és kellene egy 4500ft/h-s menhely? :)

Felhasználó
11 éve
Kösz a tanácsokat. :)
Jel, csak unatkozok. :P Bár, a dögbor ára tényleg felment sajnos... :D
Ide mit kell írni?

Felhasználó
11 éve
Páncélos az Offtopic témában írta
Sajnos kléni lezárta a topikot :( De szeretném közölni sady, hogy leszarom. Téged is, és az egész stickmant ^^

Ha észrevetted volna már nem játszom...

Viszont azt pofátlanságnak tartom, hogy gamerektől várod el a munkát... Tudlak sajnálni, hogy ilyen vagy. De nekem 8. Én már WoT ozok. És láss csodát! Ott normális emberek is megfordulnak. Itt meg kifog halni a társadalom fél éven belül. Aki felnőtt eldobja ezt a szart (Fradin kívül mert rá a felesége büszke, hogy 8 éveseknek való játékkal játszik). A gyerekek meg már az ezerszer jobb többszáz játékok közül fognak válogatni, és ezt a béna grafikájú, alpári szart elkerülik. Peace

Mért kell kora reggel bőgni?

Legutóbb szerkesztve Mark által

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Sajnos kléni lezárta a topikot :( De szeretném közölni sady, hogy leszarom. Téged is, és az egész stickmant ^^

Ha észrevetted volna már nem játszom...

Viszont azt pofátlanságnak tartom, hogy gamerektől várod el a munkát... Tudlak sajnálni, hogy ilyen vagy. De nekem 8. Én már WoT ozok. És láss csodát! Ott normális emberek is megfordulnak. Itt meg kifog halni a társadalom fél éven belül. Aki felnőtt eldobja ezt a szart (Fradin kívül mert rá a felesége büszke, hogy 8 éveseknek való játékkal játszik). A gyerekek meg már az ezerszer jobb többszáz játékok közül fognak válogatni, és ezt a béna grafikájú, alpári szart elkerülik. Peace

Ne verd magad,mert még 2 hónappal ezelőtt mondtad ez a világ legjobb játéka.
És,hogy miért fognak itt maradni az emberek?MERT EZ A JÁTÉK EGY EGYÉNISÉG.Melyik multiplayer játékon vezetnek 6-7 toplistát?Melyik pálcika emberes játékon játszanak többszazan?Melyik játék 16 MB?ÉS MELYIK JÁTÉK Magyar ha nem ez?
Különben low voltál low maradsz.
És megjön neked ha megtanulsz modellezni?Ha megtanulod használni azt a kis biszembaszom sticktoolt?
Fél éven belül?A játék mindjárt 6 éves,ha már be nem betöltötte,és GENERÁCIÓVÁLTÁS van a játékban.A jelenlegi lowok nőni fognak normulni,és abbahagyni ez igy fog menni.Szar?Csak szólok 1 éven keresztül ezen a szaron játszottál és naponta többszázat killeltél.Ja bocsi,2009-ben még játszottál.Alpári grafika?Bazdmeg tőled kinézem,hogy painten rajzolt játékot készitenél.
Gratulálok szüleidnek,hogy nem adtak be az állatkertben,akkor a majomnak szólnál be,hogy piros a segge.
Peace.

Felhasználó
11 éve
Sajnos kléni lezárta a topikot :( De szeretném közölni sady, hogy leszarom. Téged is, és az egész stickmant ^^

Ha észrevetted volna már nem játszom...

Viszont azt pofátlanságnak tartom, hogy gamerektől várod el a munkát... Tudlak sajnálni, hogy ilyen vagy. De nekem 8. Én már WoT ozok. És láss csodát! Ott normális emberek is megfordulnak. Itt meg kifog halni a társadalom fél éven belül. Aki felnőtt eldobja ezt a szart (Fradin kívül mert rá a felesége büszke, hogy 8 éveseknek való játékkal játszik). A gyerekek meg már az ezerszer jobb többszáz játékok közül fognak válogatni, és ezt a béna grafikájú, alpári szart elkerülik. Peace

Kezdjük azzal, hogy igen, Sapi "gamerektől" várja el a munkát.
Közölték már, hogy nem kívánnak updateket csinálni, vagy új épületeket, vagy valami új dolgot ide. Szerintem jogosan hagyják abba a moderálását. Miért is? Mert 17-19 éves létükre van sokkal fontosabb dolguk, mint egy FPS játékot fejlesztgetni. És kik is akarják azt a szakajtónyi frissítést? Mi! Ha mi akarjuk megcsinálni, mi is csináljuk meg. Ezalatt gondolj az új épületekre, fegyverekre, satöbbikre, amire akarsz. De te csak vinnyogni tudsz, hogy "milyen lusták ezek a moderátorok" vagy "gamerektől várod el a munkát", ami senkit sem érdekel. Sajnálod, hogy István ilyen? Hát én speciel tisztelem Őt, hogy rendet tudnak tartani a játékban, de ha te trehánynak tartod a munkásságukat, akkor takarodj el a picsába, és nézz magadba! WoT-ozol? Gratulálok! Legalább már nyugta lesz ennek a közösségnek nélküled, hogy már nem pofázol itt a fórumon, meg a játékban. Vannak ott (is) értelmes emberek? Úgy gondolod itt nincsenek? Hm...nem tiszteled az értékeket, Páncélos. Vagy csak a mérged szól belőled, vagy teljesen elment az eszed, de lehet hogy mindkettő. Ki fog halni a közösség? Hát, már vagy 2007 óta él a Stickman, és egyszer sem volt olyan fordulópontja ennek a játéknak, hogy "kihalt" volna a társadalom. De ha te ennyire okosnak képzeled magad, hogy azt hiszed, hogy fél éven belül kihal itt minden, akkor inkább húzz el innen, legalább addig jól érezzük magunkat. A felnőtt pedig rendjén van, hogy eldobja el a "szart", mert van jobb dolga is, mint itt játszani. Fradi miért csinálja? Az az ő dolga. Nagyon örülnék, ha nem személyeskednél itt, mert nagyon nem célra vezető, kisapám. A gyerekek ezerszer jobb játékok közül válogatnak, és ezt leszarják? Hát, lehet, hogy más játékok közül válogatnak, de nem hiszem hogy ezt oly könnyen leszarják, persze ki lehet javítani.
El is takarodhatsz, te fogyatékos láma, elég volt belőled.
Písz

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Moderátor
11 éve
Nem akarom ezeket az üzeneteket törölni, csakmert túl igazak, meg akkor lássa még, hogy milyen, ha nem dolgozunk. :D
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...327328329330331...681»