«1...134135136137138...681» Új üzenet

Moderátor
11 éve
Csendben elárulom, nem sokból tartana beleírni a szerverbe, hogy a halálozásokat is elküldje az adatbázisnak (lévén hónapokig [évekig?] a halált számolta ölés helyett). A valódi ok, amiért nem kerül be, hogy ez alapvetően egy "fun" kategóriás játék, ahol gyakorlatilag egyetlen toplista van. Nincs értelme a halált bevezetni, nem COD ez, hogy abból mindenféle statisztikákat készítsen a szerver, és semmiféle következményekkel nem jár, ha valaki rosszabb K/D arányt ér el (nincs szintlépés, plusz cuccok, stb). Innen kezdve a bevezetése felesleges, bár lehetne kezdeményezni valamit az ügyben (általatok, mert ha csak random egy-egy ember sír miatta, az minket nem érdekel), csak akkor tényleg össznépi hangot kell adni a követeléseiteknek (ez utóbbi mondat pedig egy csendes kis partizán akciót kezdeményező, felbújtó szándékú patrióta megmozdulás volt).
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Hasznosabb lenne a fegyverekkel ölt killekről csinálni statisztikát, profilba, toplistára, csicsa grafikon neki, meg mennyi volt a fegyverrel a legtöbb ölése.

Felhasználó
11 éve
Igen, ez szerintem is jó, bár már írták vagy ötszázan, é is írnám de úgyis azt mondanátok lusták vagytok.
Na mind1. Látom, hogy nem értettétek meg.
Én arra gondoltam, hogy a kliensbe beépíteni egy saját halált számláló kütyüt, és azt egy játékbeli paranccsal be vagy ki lehetne kapcsolni (mint a nohud). És ezt a killek alatt mutatná.
És erre a "rekordféleségre" úgy utaltam mint pl. az egyhuzamban öl ölések száma.
Nem kell szerver. Legalábbis egy kis csicsa nem árt.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Szerintem felesleges , mert mindenkinek más a játékstílusa. Van aki belemegy olyan szituációba is , hogy szinte biztos a halála , de próbálkozik azért (pl: én). Van aki inkább beugrik valami mögé ha tud , és vár az áldozatára. Azt meg nem is említem , hogy így látszana ki mennyit játszott. Ez alatt azt értem , hogy van aki 1 óra alatt öl 150-et és alig hal meg , de van aki öl 50-et és sokszor meghal. Ez így az új játéksok kedvét is elvenné.

Moderátor
11 éve
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Szerintem be fogom vezetni a K/T arányt. Azaz quake3as stílusban: Ölés/idő arány. Ezzel is simán lehet majd menőzni, ha arra vágytok.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
11 éve
Én most is így mérem magam. Megjegyzem mennyit öltem, majd logba utólag megnézem mennyit játszottam és kész is.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
Akinek van jogosultsága(moderátorok, a topic alkotói, a klánfórumok moderátorai), azoknak legyen egy olyan joguk, hogy ki tilthassanak bizonyos embereket bizonyos topicból. Szerintem megoldható egy kis kléni féle csiribú-csiribával. Legalább így valamelyest ki lehetne küszöbölni a random trollkodásokat.
Hülye náci! Ne akard szűkíteni az életterünket! Dolgozzál lusta magyarja! Mi is 110 %-on nyomjuk az ipart.

Felhasználó
11 éve
@Dávid
Az akárhogy is számolom 4000/2000 az 50%:D
Egyébként az időre mért ölés szerintem jobban mutatná, mert egy kemper láma nem biztos, hogy jobb annál, akinek százalékban több a k/d-je..

@Johnny
Te meg ne itt majomkodjál photoshopkirály, felbújtó vicchuszár..
flatexch2_zpsec96a7e2.gif


Föl-föl-le-le-bal-jobb-bal-jobb-B-A
Counter Strike-hangpack Stickmanhez v1.1 (frissített):
Letölthető itt

Neon: – Mihez kezdjünk most, Kombájn?
Kombájn: – Játszhatnánk akár, de sajnos ott van a jelszó Morfológusnál.
Neon: – Morfológusnál?
Kombájn: – Ezt abbahagynád? A hülyeségedet már kijelzi a számítógép is. Itt meg itt.

Felhasználó
11 éve
Nem a profilkép számít. A plasztikai sebész agyműtétet nem tud végezni. ;)
«1...134135136137138...681»