«1...133134135136137...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Kellene a kevés killes inaktívokat törölni. Például ha kevesebb, mint 100 killed van, és 2 hete nem léptél be, a rendszer töröl.
Azért az természetes hogy 20.000 killnél ne töröljön a rendszer...
Zseniális. Szerintem.
És ha valami miatt valaki nem tud játszani több hétig?:P
Pl. Gaara aki a (-PRO-) alapítója csakúgy törlődik mert nem tud oldalra felmenni mert 0 killje van, mint néhány ritkán aktív tagnak.
Nullázás miatt mégsem jó ötlet...

kléni
pontok:∞
Admin
pontok:12

Felhasználó
11 éve
Ja hát ha azt nézed, a mostani állapot szerint a 10k felhasználóból 9et töröljünk. Good job man. Thinking lvl gyök -1
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
Add meg a változót is, különben én 0.0001-ről indulok, ha -1-edik gyököt kell vonni.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
11 éve
Dominatrix

"You with the sniper rifle and the crazy mask? You look like a Truxican wrestler moonlighting as a dominatrix, man."
- Marcus Kincaid
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
11 éve
Eddig már ilyeneket láthattunk játékban:
(Az ennél cifrábbak nincsenek meg ;D)
Kiliang Spraj->Remage->Dominatrix->Unstople->Goldliker->Stick Widce
Hozzá tenném a goodlike-ot és a rammingpage-et.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Se nem adott rá okot, se nem látok semmi olyat a profiljában, ami miatt "unatkoznom" kéne.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
11 éve
Meg mondjuk még mindig sas05
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Moderátor
11 éve
K/D ratio CSAK SAJÁT MAGADNAK, és fegyveváltáskor törlődjön, mint a killek a játékban. Igen, megint leírom, de ebben is lehetne valami rekordféleség (ez nagyon extra) meg én szeretek visszajelzést kapni, hogy aránylag mennyire voltam jó.
Mondjuk egy campernél 6-7 kill/death az minimális de egy közelharcosnak a 2 számít jónak. Nagyjából szerintem. De visszajelzésnek saját magammal szembe jó lenne.
Ezért szeretnék K/D számlálást.
Van papír,ceruza,szóval old meg,nem véletlenül lett elvetve.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
K/D ratio CSAK SAJÁT MAGADNAK, és fegyveváltáskor törlődjön, mint a killek a játékban. Igen, megint leírom, de ebben is lehetne valami rekordféleség (ez nagyon extra) meg én szeretek visszajelzést kapni, hogy aránylag mennyire voltam jó.
Mondjuk egy campernél 6-7 kill/death az minimális de egy közelharcosnak a 2 számít jónak. Nagyjából szerintem. De visszajelzésnek saját magammal szembe jó lenne.
Ezért szeretnék K/D számlálást.
Van papír,ceruza,szóval old meg,nem véletlenül lett elvetve.
Na és te FPS játék közben strigulákat húzogatsz, azután meg megpróbálod kitalálni, hogy az nég vagy öt strigula az a vastag vonal...
konyvfalovblogo.gif

Moderátor
11 éve
Nem húzogatok én semmit,én neked adtam egy tippet.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«1...133134135136137...681»