«1...1516171819...33» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
És melyik tud? :D
Semmi

Felhasználó
10 éve
Bármelyik nem-paint program. Itt találsz párat.

Felhasználó
10 éve
Nekem általában minden megy csak a stick converter néha meghibásodik, de azt tudom kezelni! Ami nagyobb baj hogy néha az épületem amit berakok nagyon magasra kerül, és onnan az oldalán függöny szerűen a torony fala lóg le, és semmi keménysége!
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Felhasználó
10 éve
Olvasd el újra a modolás leírását, és azoknak megfelelően módosítsd a stuff.json-t.

Felhasználó
10 éve
kész a modom de amikor belépek az óceán közepébe dob és meghalok

Felhasználó
10 éve
Most már be se enged rakni modelleket, még akkor se ha a játék saját épületeit rakom be! Vagy eltűnik róla a textúra, vagy a modell fele láthatatlan vagy teljesen semmivé lesz!
VIGYÁZAT SUGÁRZÁSVESZÉLY!

Felhasználó
10 éve
Valaki nem tudna küldeni egy olyan stickmant ami épületek nélkül és minden lényegtelen fájlok nélkül van?

Felhasználó
10 éve
A StickToolban szerintem meglehet csinálni.:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Valaki nem tudna küldeni egy olyan stickmant ami épületek nélkül és minden lényegtelen fájlok nélkül van?
Hoppá, ha tőlem nem kapsz, akkor majd más ad? Miért nem csináltad azt, amit mondtam, és olvastad el a modolás leírását, hogy ne legyen szükséged ilyenre?

Moderátor
10 éve
Amúgy nem hülyeség egy ilyen üres pakk kiadása.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz
«1...1516171819...33»