«1...1415161718...33» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Miért nem működik a mod csomagoló?
Csináltam egy modot de sticktoolból nem lehettett becsomagolni zip be....
Megcsináltam manuálisan de ígymeg nem tudom felrakni....(vagy hát szerintem ezért nem)

Felhasználó
10 éve
Ha kezdek egy MODOT nem lehet benne lőni mért van ez???
Semmi

Felhasználó
10 éve
Ahelyett, hogy harmadszorra is megkérdezed, inkább nézted volna meg a bugok részt, ahol már pár napja jelentették, hogy sokan nem tudnak lőni a játékban. Semmi köze nincs a modhoz.

Felhasználó
10 éve
A modban hogy lehet megváltoztatni a kistérképet a jobb sarokban??
Semmi

Felhasználó
10 éve
Kitörlöd a "cmap.raw, cmap2.raw" fájlokat és akkor a mod szerint csinálja meg a térképet a jték

Moderátor
10 éve
jeee új mod!

hamarosan updatelheted 2.5.3-ra :D

Legutóbb szerkesztve Hector által

Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
10 éve
Bekapcsoláskor? vagy mikor, esetleg log üziben, modolóknak szívesen segítek. Ja a köv verzióban lehet majd jsonból részecskerendszert betenni!!! (lehet füst kiömlő víz, szikra, elég sokminden)
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
10 éve
zeke, küldjél logot.

A részecskerendszer az olyan mint most a teleportok, a víz csobbanása, a golyók lövedéke, a füst, a hummerporzás, ezek mint a játék részecskerendszerét használják. Lehet majd csinálni tüzet is.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
Ha megváltoztatom a homalyt akkor a külső része fekete lesz és nem átlátszó mért van ez? :)
Semmi

Felhasználó
10 éve
Ne Paintot használj, valami rendesebb képszerkesztőt, ami tud átlátszóságot.
«1...1415161718...33»