«1...56789...15» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Én azért választottam, mert ez egy Stickman játék, és én általába Gun-nal vagyok. Így jött az ötlet StickGun (BotPisztoly)

Felhasználó
11 éve
Nekem én nevet váltottam ugye és JumpeR lett. A JumpeR-t egy terepjáróról szedtem mentünk a kocsival azt megláttam ezt a feliratot.Ez a nagybetű az elején és kisbetű a végén hát HammeR-tól szedtem sry :) .

Felhasználó
11 éve
A 300 nevet nem csak azért választottam,mert tetszik a film,de a kedvenc számom is a 300.
typerhappy.gif

Felhasználó
11 éve
Koltay vezetéknevemből harmadik osztályban levettek egy ipszilont, azóta Koltának szólít szinte mindenki.

Legutóbb szerkesztve Kolta által

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
A Celldwellertől a switchback címü számában folyton énekelte hogy switchback , switchback , switchback , és egyszer csak azt hallottam hogy synced xD a nagy Y az csicsa :P
<3

Felhasználó
11 éve
Valami hasonló szavakból álló összetet nicket akartam, aztán pont ilyen bulizós, sörözős filmet néztem, ebből a beer, és mivel karácsonykor történt, ezért a deer :D
Aztán összeraktam és voala: BeerDeer
BeerDeer_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
A WWE (World Wrestling Entertainment) Egy pankrációs műsor a TV-ben és ott Alex Riley a kedvenc pankrátorom és ez a rövidítése.

Felhasználó
11 éve
Aliens vs Predator

Legutóbb szerkesztve The_Predator által


Felhasználó
11 éve
van egy játék ittamibe ha csapatnévnek beirod hogy ATINÁTOR akkor az Á betüt elrakja magának ;D és amikor regiztem eszembe jutot az ATINTOR ;D a többit meg ugy tettem hozzá hogy pont a max betümennyiséget használjam fel :D
2ui6ci51j4k4cxb62ta.gifthrow.gifQmEItWY.giftatice_04.giftatice_08.gif

Felhasználó
11 éve
Amikor még 12 éves voltam egy Stronkhold nevű játékkal elkezdtem játszani...Volt sok féle katona és mindnyájuk más hangot adott ki.
Nekem a gladiátor hangja nagyon megtetszett "isistousii".Akkoriban azt hittem hogy ez menő,de már megvilágosultam...
Az új nevem : ZsomBy a troll egybeírva,mert ugye szeretek trollkodni.:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."
«1...56789...15»