«1...45678...15» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
A nevem Erik, és ezt próbáltam angolosítani. Így jött az Eric. De így magába nem tetszett, így hozzáraktam egy 'k' betűt. Aztán még a születési évemet is: '98. Innen ered az Erick98 név :D

Felhasználó
11 éve
ÉN ÉPPEN ALMÁT RÁGCSÁLTAM ELSŐ INDITÁSKOR (mármint Stickman) és szeretem is az almát.
getbanner.php?n=Almacsutka


Felhasználó
11 éve
A becsületes nevem Bence.Kedvenc betűm az x.Ezért a nevem elés és mögé oda raktam az x-et.És azért pont 4 szer van a X mert apumnak annyi a szerencseszáma.
Csoki!!!
22.gif

Felhasználó
11 éve
Én csak meguntam a Kirsche-t, mindenhol ez a nevem. A Kirsche németben cseresznye át angolosítottam így lett Cherry ehhez csak úgy (nem tudom honnan jött) a Last(utolsó) név. Ezeket összeraktam így lett LastCherry. A betűk és a plusz * csak csicsa. Végül ez lett: LastCheRRy*
;D

Moderátor
11 éve
Május 05-->5. 5.-->55 és ehhez jön a nevem András-->Andris-->55andris.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
11 éve
Gergő a nevem, ebből jött a geri, aztán véletlenül benyomtam egy sz betűt és megtetszett a név.
A fejemben egy lárva, a lárvában egy pete, a petében egy kutya, a kutya szájában egy zebra, a zebra belében egy bogár...

Felhasználó
11 éve
a kedvenc rajzfilmeim szereplőjeik közül a Bart tetszett meg

Felhasználó
11 éve
Az enyém egyszerű.Régebben kaptam egy olyan karkötőt amire az volt írva ,hogy:Football4ever és én szeretem a focit ezért a footballt magyarosítottam focira aztán hozzáadtam a 4ever-t.

Felhasználó
11 éve
Sokáig szenvedtem mikor LoL-ra regisztráltam, hogy mi legyen a nevem. Valahogy a Leviee lett mert Levi már volt és a Levie meg bénán néz ki.:P Szóval mivel nem tetszik a levistieber név a gúnynevek miatt, én a Leviee-t jobbnak találom, ezért neveztem magam át erre.

Felhasználó
11 éve
Régen mindig mákkal ettem a ketchupos diót amit tejfölbe mártogattam
Apám Mákoslecsó néven regisztrált régebben be,és sok godolkodás után lettem Mákosdió.
special_banner.php?Makosdio&Klanom:%20-GCS-%20GCS%20%20&59258%20kill!&Helyezes:1280.
«1...45678...15»