«12345...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Kedves Fórumozók! Nem tudom, ki mennyire volt jártas a régi Magyar Labdarúgás topic-ban, de most újra megnyitottam, mert szerintem vannak olyanok a játékban, akik erre igényt/figyelmet fordítanak. (fradi, szabesz)....
Természetesen ha hatalmas inaktivitást produkál a téma, akkor a moderátorok nyugodt szívvel törölhetik.
Most éppen megy a Honvéd-Haladás - olyan borzalmasan játszunk, hogy megérdemeljük a 3-0-át, össze-vissza vagdossuk a labdát. Jó fórumozást!
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
12 éve
Holnap lesz NB1-es meccsünk a Debreceni SI ellen.
Eger FC - Debreceni SI '11.11.26. 11:00 U13
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Én Újpest és Diósgyőr drukker vagyok;D

Felhasználó
12 éve
Én ha nagy ritkán nézek Magyar NB1es meccset, akkor is csak a Diósgyőr meccseket.Olyan szépen énekli a kislány az indulót, és a drukkerek is normálisak. hálé hálé csak a diósgyőr csak a diósgyőr. XD
.

Moderátor
12 éve
Úgyvan, harjá Diósgyőr! Elvégre miskolci vagyok.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Hát én MTK drukker vagyok.^^ Ha lenne a csapatnak egy rendes vezetője, már rég nem itt tartana, hanem a BL-ben. Az ok? Nem tudom ki emlékszik arra, hogy az U20 - as Egervári Sándor által dirigált magyar csapat a VILÁGBAJNOKSÁGON 3. helyezést ért el. Kezdő 11: Németh Krisztián, Gosztonyi, Lencse, Szekeres, Gulácsi stb. A csapat nagy része MTK-s volt. Ha ők erre képesek voltak, az NB1-ben sokkal tovább juthattak volna, ha nem adják el őket egytől-egyig... De eladták az összes tehetséget és az eredmény NB2.... Remélem lesz változás!
Tökéletes és Szerény^^ [E]

Felhasználó
12 éve
28 éve nyert megin XD

NO COMMENT

Felhasználó
12 éve
Hajrá Hali!
u wot m8
best timbersaw eu

Moderátor
12 éve
:( kár, fcuk
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Meg kellett volna nyerje a Diósgyőr! :(
ráadásul még az Újpest is kikapott az Újpest kikapott.. :(
«12345...198»