«1...192193194195196...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
6 éve
Az a baj,hogy egy Méhkerék is lehet már MB3mas.
És én szeretett Pécsem (annyira nem szeretem mondjuk) is az MB3 tagja.
Érdekes hogy 150ezres város ugyan ott van mint egy 2ezres kösség.....
Mer Véber Gyuri szerint Embé kettes futballisták vagytok a faszomat má'

Felhasználó
6 éve
Magyarországon még az MB2 is erős ;)
Megmutatták Andóra ellen.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Nem láttam a meccset de a visszhangból ítélve nem is szeretném / szerettem volna megnézni.

Felhasználó
6 éve
Nem láttam a meccset de a visszhangból ítélve nem is szeretném / szerettem volna megnézni.
Pedig érdemes,elég jó egész estés vígjáték.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Inkább az a durva, hogy ebben a ki.baszott megyében (Csongrád) már hosszú idők óta nincs normális első osztályú csapat, de még a másodosztályban is a Szeged 2011 Gyulán játssza a meccseit.. az egész hazai labdarúgást körbe hálózza a politika, és haverok csapatai jutnak le-föl meg jutnak nagyon sok pénzhez. Itt Makón is pár éve még az NB2-ben dobogós csapat volt, most meg örülünk mint majom a farkának, hogy megvan osztályozó árán az NB3. Bár azt sem értem, miért Nagykanizsa volt az ellenfél ami 400 kilóméter és nem is egy csoportba jutott volna fel a két csapat.
.

Felhasználó
6 éve

Felhasználó
6 éve
Inkább az a durva, hogy ebben a ki.baszott megyében (Csongrád) már hosszú idők óta nincs normális első osztályú csapat, de még a másodosztályban is a Szeged 2011 Gyulán játssza a meccseit.. az egész hazai labdarúgást körbe hálózza a politika, és haverok csapatai jutnak le-föl meg jutnak nagyon sok pénzhez. Itt Makón is pár éve még az NB2-ben dobogós csapat volt, most meg örülünk mint majom a farkának, hogy megvan osztályozó árán az NB3. Bár azt sem értem, miért Nagykanizsa volt az ellenfél ami 400 kilóméter és nem is egy csoportba jutott volna fel a két csapat.

Jelenleg mi (baranya) sem rendelkezünk még MB2-es csapattal se..
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Vérlázító ott is amit műveltek a pécsi és a többi kizárt csapattal is. Sajnos amíg nem szakemberek vezetik a labdarúgást addig ilyen káosz lesz. Csak beleölik a rengeteg pénzt, mert azt gondolják, hogy rögvest jó lesz minden. közben meg..
.

Felhasználó
6 éve
A Vasas fel tudodd állni 0-3ról tegnap (vagy tegnapelőtt) 4-3ra! A Vasas egy fasza csapat! Legyél te is Vasas!

Felhasználó
6 éve
Vérlázító ott is amit műveltek a pécsi és a többi kizárt csapattal is. Sajnos amíg nem szakemberek vezetik a labdarúgást addig ilyen káosz lesz. Csak beleölik a rengeteg pénzt, mert azt gondolják, hogy rögvest jó lesz minden. közben meg..

Az a baj,hogy Csányi Sándor (nincs vele bajom) beleszól mindenbe amibe nem kell.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...192193194195196...198»