«1...128129130131132...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
A Chelsea vezetosege megerositette, h fellebbezni fognak a piros lap ellen, amit ma, a Manchester United ellen fognak begyujteni Howard Webb jatekvezetese alatt. LOL.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Ha én lennék most a Chelsea edzője akkor egyszerre tenném pályára Torrest Ba-val.És a középpálya az igy nézne ki: Lampard,Marin,Oscar,Hazard,Moses.
És beszoritani a MU a kezdetektől a félpályájukra.

Felhasználó
11 éve
Az edes mind1, ugyis kikapnak, ha egy 3. osztalyu csapattal dontetlent jatszanak, es vereseget szenvednek egy szaros bukaresti senki csapattol, akkor a unitedrol azthiszem nem kell beszelnunk.

Felhasználó
11 éve

Hálásan megköszönném, ha megkímélnéd a topicot az ehhez hasonló benyögéseidtől. Azt leszarom, hogy minden héten más csapatnak szurkolsz, mert az a te dolgod. De, hogy itt okádod a fejedből ezt a töménytelen fogyatékosságot. Rosszabb vagy, mint Fable, pedig az nagy szó.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
SzaBIKA kint leszel ma a meccsen? :D remélem nyer az Eger. dasdADASDSf
.

Felhasználó
11 éve
Szabikám drága egyetlenem annyira elfogult vagy azokkal a csapatokkal akiknek szurkolsz hogy az már fenomenális. Remélem te sem gondoltad komolyan hogy a fradi elver mindenkit ebben a bajnokságban, mert kapásból a Videoton, Győr, MTK, Paks /pill ütőképesebb csapat a fradinál. Ha reálisan gondolkozunk a nemzetközi porond már-már nevetséges, bár hozzáteszem a Videtotonnak is sikerült a világranglistán a top 100-ba bekerülni szóval én a legjobbakat kívánom. A nézőcsúcson kívül sok mindenre nem lehet számítani ettől a két csapattól, és a 6-0 után sem lennék meglepődve ha az Újpest váratlanul hozná a meccset, kicsit le kell szállni a földre mert jelen állás szerint ez a fradi a meccs esélyese és nem győztese. Nani kiállítása, természetesen megint csak nem volt kiállítás de hogy a picsába is lehetne ezt megmagyarázni egy ilyen törzs-vak "madridistának". Glory MU, megérdemelt lett volna a siker, most elmaradt. Mi meg ikszeltünk a dióssal ami egész jó, jövő héten lehet bizonyítani az Orbán-kormány zsidesz-fidesz 2/3-os fehérvári "fenegyerekek" ellen.
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Sporttörténelmi esemény volt tegnap. Alexis Sanchez gólt rúgott, és adott egy gólpasszt. Emellett baszottul jól játszott, Song szinte minden passza pontos volt, Puyolon egyszer sem mentek át, és ő is pontos volt. Amúgy nem tudom mikor láttam utoljára ilyet, hogy Messi készülődik a beálláshoz. Elég furcsa volt. :D
Egyébként a múltkor felmentem haveromhoz fifázni, de még wowozott, mondta hogy mindjárt felül a lóra és halad. És baszdmeg Pintonak hívják a lovat. Már sírtam... :DD
.

Felhasználó
11 éve
Hálásan megköszönném, ha megkímélnéd a topicot az ehhez hasonló benyögéseidtől. Azt leszarom, hogy minden héten más csapatnak szurkolsz, mert az a te dolgod. De, hogy itt okádod a fejedből ezt a töménytelen fogyatékosságot. Rosszabb vagy, mint Fable, pedig az nagy szó.

Öhmmm...
Ez nekem szólt?

Felhasználó
11 éve
Nem, az arckönyven atomcuncika néven ismert Antixocskának.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Na mi van Chelsea-sok? Európa Ligába kikaptak..

Pont mindegy nekik, az EL nem hoz se annyi pénzt, se presztízst, hogy megérje izzadniuk érte. Meg lehet nézni évekre visszamenőleg, sosem olyan csapatok nyerik meg az Európa ligát, amelyek a játékerejük alapján megtehetnék. Idén is ott van az Atlético meg a Napoli esete, simán eljuthattak volna a döntőig, ha hajlandóak tenni érte, de most a hazai bajnokság fontosabb nekik (mindkét csapat második otthon), úgyhogy le is adták az EL-t. Meg úgy egyébként is jellemző az angol/olasz/orosz csapatokra, hogy nem érdekli őket ez a sorozat, mert nincs benne annyi pénz. A Chelsea-től asszem Terry múltkor lenyilatkozott egy olyat, hogy küzdeni fognak érte, de az eredményeiken látszik, hogy egy fűszálat se szívesen tesznek arrébb az EL-ért. Meg egyébként szinte mindegy már nekik, ha behúznák az Európa ligát meg az FA-kupát is, Rafa akkor is menne a szezon végén.
«1...128129130131132...198»