«1...127128129130131...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
3-0.Lehet hogy hülyeséget mondok(nem) akkor a Dortmund erősen döntő veszélyes :D

Felhasználó
11 éve
Jani! Vedd már le a barcas szemellenzőt és nézd meg a videó, amit Szabi linkelt. (Esküszöm neked, hogy mint bilbaós terrorista be akartam szólni a francóista kö... kedves barátomnak.) A tettes fut, felugrik ívben, ütközik az áldozatával. Hova pottyan a labda? Rá. Nos, ha nincs az ütközés, akkor a faszi elrepül Doverig. Esélye sem lett volna a labdát levenni. Agresszív hülyegyerek, aki béna volt kiszámolni a labda ívét és zsakun sem tudta talpalni az ellenfelet, tehát egy mozdulatsorban kettőt is bénázott.

Felhasználó
11 éve
Még benned van pár minőségi sör, a szülinap után? :D Én nem a videóra reagáltam, hanem a tegnap történtekre. Amit Szabi linkelt, az Eboué az Arsenal játékosa volt, és ez egy régebbi videyó(?).
.

Felhasználó
11 éve
Kis off: FRADI-győr 34-34. 4 év után először vesztettek pontot az audis picsák! SZÉP VOLT CSAJOK, TOMORI 1 ISTEN(NŐ)!
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
(Szabi tökön leszel rúgva.) Most lebuktam, hogy jégkorongon* kívül mást nem nagyon nézek. :ddd Itt nyomjátok névről a gladiátorokat, akik nekem nem mondanak semmit. CR viszont nagy fazon, hogy öltözékével megbotránkoztatta a bigott angolokat.

*onnan sem tudnék egy sor emlékezetből összeállítani (a bksokat viszont felsorolom - ez enyhítő körülmény ;))

Felhasználó
11 éve
Na mi van Chelsea-sok? Európa Ligába kikaptak..
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
A "Chelsea-sok"-nak van még egy visszavágójuk. ;)
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
De kicsit ciki, hogy címvédőként kiestek a blből, és még a "gyengébb ligában" sem tudnak sima meccseket hozni, sőt ki is kapnak. Jó és lehet mondani, hogy a Barca így-úgy. De van amelyik csapat szar formában van, és van amelyik szimplán szar. :/
.

Felhasználó
11 éve
Azt viszont vedd figyelembe, hogy a csleszki pont leszarja az el-t. Csak a bajnokság a cél náluk.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Hát nem tudom, a bajnokságot nem fogják megnyerni. Legalább egy trófeájuk legyen, de hát ők tudják.
.
«1...127128129130131...198»