«1...126127128129130...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Paks a Tisza Duna mellett fekszik és a HAT0merőművek városa. :P
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Azt tudtam, hogy romániában van, csak azt nem értettem, hogy mit keres a magyar "első" osztályban.

Felhasználó
11 éve
.

Felhasználó
11 éve
Sajnos. Én igazán bemutatnák a madridistáknak.

Felhasználó
11 éve
MU-Real 1-2. Hát, igazi kupamérkőzés volt. Noha, kiállítással is, de csak meglett a továbbjutás. Aki meg azt mondja, h nem ér pirosat egy ilyen talpalás, azt kiröhögöm. :D Főleg a mu drukkereket, mert mint tudjuk, hogy 100/99esetben a mu-nak fújnak sporik. Egyébként, még, ha ki is vesszük Nani kiállítását, pár perccel később egy szöglet után Rafael kézzel védett. Az piros+tizi lett volna. Tehát, ha így vesszük jól járt a MU.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Nem ért pirosat.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
11 éve
http://www.youtube.com/watch?v=jH5t58FCs3k&feature=youtu.be
Ha az nem, akkor ez miért? Lehet, hogy nem volt szándékos, de súlyosan veszélyeztette Arbeloa testi épségét, szóval jogos volt. Aki mást mond, az áltatja magát.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Nani piros lapja egyáltalán nem érdemelte meg. Nem látta hogy jön Nani és bele akart rúgni Arbeloa a labdába de elé ugrott Nani.... Modric tekerése szenzációs volt...;) Így tovább Real Madrid^^:)

Legutóbb szerkesztve GéJcSéJ* által

Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
bele akart rúgni Arbeloa a labdába
Ne zavarjon, hogy mindketten fejelni mentek, csak a magyar értelmiségi labdarúgó szellemi szintjén lévő nyújtott lábbal, hogy az ellenfelet "megfélemlítse". Nem jött össze neki.
Ha figyelembe vesszük, hogy egy ember súlypontemelkedése kb. 50-55 cm, akkor ez a rúgás nyakra megy; alig magasláb kategória.

Felhasználó
11 éve
Leakarta venni a labdát, csak Arbeloa hamarabb ért oda. De látószögön kivül volt mikor már nyújtva volt Nani lába. Lehetetlen volt megakadályozni, és a bíró (csak) kicsit túlozta el. A kezezésről meg annyit, hogy Higuain ráfejelte Rafaelre aki kb. fél méterre állt tőle. Ha onnan bárki is visszatudja húzni a kezét, az nem ember. Ha nincs a kiállítás tovább megy a MU. De túlságosan nem érint, jövőhéten lesz az igazi roncsderbi.

Legutóbb szerkesztve Jani által

.
«1...126127128129130...198»