«1...121122123124125...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Eric Abidal újra a fedélzeten. Csodálatos hír, csodálatos teljesítmény tőle.
.

Felhasználó
11 éve
Sen! A tipikus olasz focitaktikáról egy szó: catenaccio; tehát az érvelésed nagyon jó, csak köze nincs a valósághoz. Tudod a tipikusan olasz labdarúgás lényegét nem te határozod meg, mert azt már megtették önmaguk.
Amúgy emlékszel a Steaua Barca döntőre, amit megnyert a Bucuresti? Vagy a görög eb győzelemre? A digók biztos az oláhoktól és a homo/e/r/erektu/oszoktól lopták a taktikát.

Felhasználó
11 éve
Mondd már meg nekem, hogy szerinted mi a tipikus olasz játék, ha nem ez? Legalább 80 éve az a tipikus olasz futball, hogy ott próbálják tönkretenni az ellenfél játékát, ahol tudják. És bejött nekik ez a bunker módszer? Be. Nem véletlen játszottak a '00-s évek elején 5 védővel. Kérlek. A Real se birtokolja többet a labdát, mint a barca, még is jobb az utóbbi időben. Szóval ez a szép elméleted itt dől meg.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Miben jobb a Real? Nyertek a barca ellen? Nem. Bár ha nem lesz valami motiváció a csapaton belül nem kell sokat várni a madridi továbbjutásra. :s
.

Felhasználó
11 éve
Mondd már meg nekem, hogy szerinted mi a tipikus olasz játék, ha nem ez? Legalább 80 éve az a tipikus olasz futball, hogy ott próbálják tönkretenni az ellenfél játékát, ahol tudják. És bejött nekik ez a bunker módszer? Be. Nem véletlen játszottak a '00-s évek elején 5 védővel. Kérlek. A Real se birtokolja többet a labdát, mint a barca, még is jobb az utóbbi időben. Szóval ez a szép elméleted itt dől meg.
Jobb? Inkább mi lettünk rosszabbak. Saját magunknak lőttük el szinte az összes meccset a védelmi hibákkal, illetve a helyzetkihasználással. (+VALDES :ddDddDddDdDDDD)
Sen! A tipikus olasz focitaktikáról egy szó: catenaccio; tehát az érvelésed nagyon jó, csak köze nincs a valósághoz. Tudod a tipikusan olasz labdarúgás lényegét nem te határozod meg, mert azt már megtették önmaguk.
Amúgy emlékszel a Steaua Barca döntőre, amit megnyert a Bucuresti? Vagy a görög eb győzelemre? A digók biztos az oláhoktól és a homo/e/r/erektu/oszoktól lopták a taktikát.

Előbbit nem láttam, de a görögök eb győzelmét igen. Hát megsirattam, és basszák meg az Ibériaiaknak szurkoltam.. Csupán arra akartam kijukadni, hogy az olasz bajnokságban én nem látom azt, hogy a két kiscsapat bunkerezik. Az más tészta, hogy az olasz nemzeti válogatott ezt csinálja, vagy egy olasz csapat a BL-ben. Szerintem. Az olasz focit sose tartottam hűde nagyra, de el kell ismernem: hatékony. Láttuk is...
Miben jobb a Real? Nyertek a barca ellen? Nem. Bár ha nem lesz valami motiváció a csapaton belül nem kell sokat várni a madridi továbbjutásra. :s

Annyira nem rossz a helyzet.

Legutóbb szerkesztve SEnsui által

Final Fantasy.

Felhasználó
11 éve
Azért a mostani Juventus nem teljesen azt játssza amit a tipikus olasz focinak nevezünk. Bár a Seria A-ban náluk is egy kis hanyatlás van, de szerintem nagyon jó csapat, és a blben is akár döntősek lehetnek.
.

Felhasználó
11 éve
Na. Először is a Milan szerdán a lehető legtisztább olasz focit játszotta, amit az idei évben eddig láthattunk. Ugyanolyan elvek alapján tudták megverni a Barcát, mint a '94-es BL-döntőben: megölték a játékukat. Ez az, amit az olaszok nagyon tudnak, és most is bejött nekik. Olasz foci volt, méghozzá foci is, mert tetszik vagy nem, így is lehet játszani, és mint a mellékelt ábra mutatja, eredményesnek lenni is.

Pár dolgot még tisztázzunk:
1. Dani Alves jelenleg a világ legjobbja a posztján. Mondjuk nincs túl nehéz dolga, mert nincs senki, aki egyáltalán meg tudná szorongatni ebben a versenyben. A minőségi jobbhátvéd hiányposzt, Alves meg még mindig a legjobb a foghíjas mezőnyben. Hogy miért nem látszott ez szerdán? Mert a Milan direkt rájátszott arra, hogy ne futhasson fel. Alba esetében is ugyanez volt a helyzet, a Milan a taktikájával hátraszögezte a Barca védelmét (pedig alapesetben mindkét szélsőhátvédtől megszokott jelenség, hogy beszállnak a támadásokba is).

2. A Milan ettől még nem lett a BL-esélyes. Egy olyan csapat, ami fel tudja venni velük fizikálisan a versenyt (ami amúgy nehéz, mert ennek a szép új Milannak elég alacsony az átlagéletkora), mint pl. a MU vagy a Bayern München simán hazáig rugdossa őket egy kettős győzelemmel.

3. Ne írjuk le a Barcelonát. 12 ponttal vezetik a spanyol bajnokságot, a kupában is versenyben vannak még, illetve Tito hiányában elég nehéz időszakot élnek meg. Ilyen körülmények között senki nem tud 100%-osan teljesíteni.

U.I.: Ajánlom a Népstadiont minden művelődni vágyónak.

Felhasználó
11 éve
"Népstadion"? "Népsport"? Te kölök! "Nemzeti" golyónrúgásban lesz részed. :d Különösen, hogy semmi nosztalgia pl. Fradi-Dózsa 4-1 (az 1-7 előtte /3-8 kiemelten/ felejtős).
Nem ártana fradit faggatnotok hogyan bontotta társadalmi munkában a lelátókat.

Felhasználó
11 éve
Mit gondoltok ki fog nyerni a Chelsea-Manchester City-n?
Szerintem a Chelsea,mert jó formában vannak, a Manchester City-be meg sok a sérült.;)
Miben jobb a Real? Nyertek a barca ellen? Nem. Bár ha nem lesz valami motiváció a csapaton belül nem kell sokat várni a madridi továbbjutásra. :s

A Barca-nak sincs sok esélye, 2-0-ra kapott ki az AC-től.

Legutóbb szerkesztve GéJcSéJ* által

Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Nem jelent semmit, hogy kikaptak. Egyik csapat sem verhetetlen, szvsz otthon 3-0 lesz. Hiába áll be a Milan védekezni, a Barcának meglesznek a helyzetei így is, úgy is. Tegnap is 8 perc alatt fordítottunk a Sevilla ellen, és csak annyit tettek a srácok amennyi elég a 3 pont érdekében. Közben megszórhattuk volna őket, bár nekik is voltak helyzeteik. A milan 10 emberrel fog védekezni, de nem lehetetlen. A Chelsea és az Inter megcsinálta, de nekik nem fog sikerülni.
.
«1...121122123124125...198»