«1...111112113114115...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Robbant a bomba: Következő szezontól Pep Guardiola lesz a Bayern München edzője.
Haha, legalább jó csapat lesz. :P
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
Szabesz, most már szeretni fogod? Ja tudom eddig is szeretted.. ahha. :D
.

Felhasználó
11 éve
Hehe, a Bayern ígyis jelenleg az egyik, ha nem a legerősebb csapat Europában. Egy szélső védő kéne még neki, talán az lehet az Achillesük. Egy Schweinsteiger-Martinez-Robben-Ribery-Kroos középpálya azért nem rossz. :D Védelem is jó, Lahm-Danthe-Badstuber. csak innen hiányzik az a 4. ember. Boatenget nem érzem annyira jónak. Kapuban Neuer is világklasszis, elől meg Gomez/Mandzukic. Ilyen keret mellett én is a bayernhez mentem volna anglia helyett, mert ott egyik csapat kerete, nem hogy nem ilyen erős, a nyomába se ér.

Legutóbb szerkesztve Deuce által

Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Pepp a Bayernbe? Mint a lekvár a kolbászra?
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Fable, szerinted hová kellett volna mennie?
Én egy csapatban láttam volna szívesen, az pedig a Barcelona. De mivel egyértelmű volt, hogy nem ide jön vissza a legjobb döntés a Bayern volt számára. Az már más, hogy nem tudom mit tud kihozni a csapatából.
Egyébként Szabi, szerintem Boateng megállja a helyét, nem kell félteni, bár vannak szürkébb időszakai. Németországban végre el lesz felejtve a Dortmund, és visszatér a Bayern uralkodása. (remélem)
.

Felhasználó
11 éve
Hehe, a Bayern ígyis jelenleg az egyik, ha nem a legerősebb csapat Europában. Egy szélső védő kéne még neki, talán az lehet az Achillesük. Egy Schweinsteiger-Martinez-Robben-Ribery-Kroos középpálya azért nem rossz. :D Védelem is jó, Lahm-Danthe-Badstuber. csak innen hiányzik az a 4. ember. Boatenget nem érzem annyira jónak. Kapuban Neuer is világklasszis, elől meg Gomez/Mandzukic. Ilyen keret mellett én is a bayernhez mentem volna anglia helyett, mert ott egyik csapat kerete, nem hogy nem ilyen erős, a nyomába se ér.
Hát elnézve a Bayernt jól döntött Pepp. Eléggé megerősödtek az évek során, és valóban erősebb a csapatuk, mint bármelyik angol keretnek. Az biztos, hogy fognak még okozni "meglepetéseket", már akinek meglepetés lesz, hogy megesznek majd egy-két "nagyobb" halat. :)

Legutóbb szerkesztve Kolta által

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
11 éve
David Beckham a AC Milan-ba megy. Kiváncsi vagyok hogy a Barcelona ellen már játszhat e.
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
A Spurs nem tudta legyőzni a seregvezető QPR-t.Pedig a Spurs sokszor került nagy helyzetbe.

Nem mintha a Chelsea le tudta volna. Redknapp meg ismeri annyira a Spurst, hogy tudja milyen a jó taktika ellenük.

Felhasználó
11 éve
Fradi-Dynamo Kijev 3-2. :P Edzőmeccs ide vagy oda, ez azért nem olyan rossz. :P Szegény Böde, ha csak egy kicsivel több szerencséje van, akkor mesternégyest szerzett volna.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Hát elnézve a Bayernt jól döntött Pepp. Eléggé megerősödtek az évek során, és valóban erősebb a csapatuk, mint bármelyik angol keretnek. Az biztos, hogy fognak még okozni "meglepetéseket", már akinek meglepetés lesz, hogy megesznek majd egy-két "nagyobb" halat. :)

Azért az Arsenal remélem csinál csodát a Bl nyolcaddöntőbe :D
Terrell+Suggs
«1...111112113114115...198»