«1...9091929394...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
A Juventus, sokkal jobb mint egy cselzi. Xabi Alonso, meg 3x jobb mint Ramires. Már nem azért, de Xabinak azért nem kis eredményei vannak, és érdemei.
.

Felhasználó
11 éve
Azért szerintem nem jobb, sokkal meg végképp nem. Viszont abba egyetértek, hogy Xabi jobb játékos és sokkal tapasztaltabb, de Ramires ne felejtsük el, hogy még elég fiatal. :)
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Elég volt csak a múltkori meccsüket megnézni. A Juve, úgy lefocizta a Chelseat mintha csak, egy olasz kupameccset láttam volna. Ezért a Chelseaért még Fortuna néni is sokat sz.pott . Ebben az évben meg is látszik, hogy Angliában és Európában, messze nem ők a legjobb csapat.
Egyébként nem tudom ki vette észre, de Fabregas új ember lett. Tavaly nagyon nem ment neki, de ebben az évben kiegészíti Xavit és Iniestát. Remek meglátásai vannak, gólokat is lő, és hasznosan játszik.
.

Felhasználó
11 éve
Hát én azért nem 1 meccs alapján döntenék, de mindegy. Ami pedig Fabregast illeti az Arsenalba sokkal jobb helye volt.
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Gondolkozz mar, Szabika! Lehet, hogy 2 szuro a megszokott a csapatoknal manapsag, de a Chelsea eseteben ez a felallas ketteosztana vedekezesre es tamadasra a csapatot, oriasi helyeket hagyva kozepen, mivel Hazard, Oscar es Mata is tamado kozeppalyas, Lampard pedig mostanaban nincs ott, hogy betoltse azt az ures teruletet, ha 6 vedekezo jatekossal es 3 tamado felfogasu jatekossal jatszanank, es ezert jatszik Ramires inkabb kozepen, mint hatul. :*

A szemelyes tanacsadoi titkarno posztodat inkabb a Real-ba, Mourinho melle palyazd majd meg ezek utan, mintsem a Chelsea-be... :* :* :* :*

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
B3nC, és ezt mivel támasztod alá? :D
.

Felhasználó
11 éve
Mármint mit? :)
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
Ami pedig Fabregast illeti az Arsenalba sokkal jobb helye volt.
.

Felhasználó
11 éve
Hát, nekem sokkal bátrabbnak tűnt ott. (ott kihagytam egy "szerintem" szót xd)
getbanner.php?n=B3nC
38731.gif

Felhasználó
11 éve
A Real Madrid simán nyert az Ajax ellen 4-1-re.
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40
«1...9091929394...198»