«1...7172737475...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Nyert a Barcelona 5-0-ra.

579485_443606339009264_1939258082_n.jpg
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Micsoda meglepetes, mintha ez lenne a vilag nyolcadik csodaja. Ez csupan a hetvegi rutin naluk.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Jó meccset játszott a Fradi és a Győr. A döntetlen talán igazságos is volt. Félidő után a Sport TV feltte a kérdést, hogy mi lesz a vége, egyből az ikszre mentem. Éreztem, hogy 1 Fradi gól tuti lesz.
.

Felhasználó
11 éve
Jó meccset játszott a Fradi és a Győr. A döntetlen talán igazságos is volt. Félidő után a Sport TV feltte a kérdést, hogy mi lesz a vége, egyből az ikszre mentem. Éreztem, hogy 1 Fradi gól tuti lesz.

Igazságos?? audisok pályán se voltak. PEricsen ment el a meccs. :S Most nem kezdek el bírózni, de 1ik győrit ki kellett vna szórni, mikor utolsó emberként elkaszálta Szomáliát. Mind1, listavezető ellen az X nem olyan rossz. Pénteken az örök rangadón pedig megbasszuk a libásokat. HAJRÁ FRADI! <3
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Énis a listavezetőhöz mérten írtam az igazságost. Egyébként ha így is tud játszani a Fradi akkor még van keresnivalója, nem is kevés. Legalább szorosabb lesz (remélhetőleg), és ezzel izgalmasabb is a szezon. Van pár bajnokesélyes személy szerint 4. Debrecen, Győr, Videoton, Fradi. Tavasszal a 4 közül amelyik a legjobban fog teljesíteni az hozni is fogja az első helyet.
.

Felhasználó
11 éve
Viszont az United aratott a Chelsea ellen 3-2-re. ^^
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
A Videoton igazságosan és szépen győzött. :D

CW_verseny

Valószínűleg az idény egyik legkönnyebb győzelmét aratta a Real Madrid Mallorcán, noha előzetesen valami egészen másra lehetett számítani.

Sokan félették a Real Madridot a Mallorca elleni bajnoki előtt, a fővárosi játékosok azonban hamar bebizonyították, hogy kellően komolyan veszik a meccset és ezúttal nem adnak esélyt az ellenfélnek. Már az első percekben hatalmas mezőnyfölényben volt José Mourinho csapata, a vezető gólra is csak hét percet kellett várni: ekkor Gonzalo Higuaín használta ki a mallorcai védelem megbocsáthatatlan megingását, és közelről nagy erővel a hálóba vágta a labdát. 0–1

A Mallorca a félidő további részében sem tudott váltani, és nem sokkal később másodszor is megadta magát: ezúttal Cristiano Ronaldo volt eredményes egy pontos lövést követően, a hazaiak kapusának esélye sem volt, hogy hárítsa a lapos lövést. 0–2

Egy félidő után mindenféle megerőltetés nélkül vezetett a Real Madrid, a Mallorca nem nagyon reménykedhetett a döntetlenben – nem csak azért, mert kétgólos hátránnyal ment a pihenőre, hanem azért sem, mert ezen az este látványosan nem találta formáját a baleári együttes.

Izgalom tehát a folytatásban sem volt, de a Real Madrid azért három szép góllal gondoskodott róla, hogy lehessen mit kiemelni a második félidőből is: percekig csak csordogált a játék, talán a szurkolók is elaludtak a lelátón, amikor a 69. percben Higuaín újra betalált, és ezzel máris hárommal ment a címvédő. 0–3

Három perccel később már a negyedik gólját szerezte a Real Madrid, Cristiano Ronaldo egy hosszú indítás után fifikás mozdulattal belerúgott egyet a labdába, ami végül a hálóban kötött ki. 0–4

A végeredményt a csereként beküldött José Callejón alakította ki a 91. percben, miután néhány lépésről gólra váltotta Mesut Özil átadását. 0–5

Mallorca–Real Madrid 0–5 (0–2)
Gólszerző: Higuaín (7., 69.), C. Ronaldo (21., 72.), Callejón (91.)

Legutóbb szerkesztve GéJcSéJ* által

Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Jó meccset játszott a Fradi és a Győr. A döntetlen talán igazságos is volt. Félidő után a Sport TV feltte a kérdést, hogy mi lesz a vége, egyből az ikszre mentem. Éreztem, hogy 1 Fradi gól tuti lesz.

A harmadik félidőben azt mondta Puhl Sándor hogy 2 büntetőt lehetett volna megadni Fradinak. De szerintem is igazságos a döntetlen.
Elszáll az idő, ketyeg az óra, mondja *TIK-TAK*
Nézem a mutatót, de nem pörög már vissza
Lógtunk a téren, télen fáztunk, nyáron vert a víz
Jöttek a yardok, dobtuk a pakkot és mindennap ment a beef
Lelépett pár haver, de nem hullajtok könnyet
Átlátok rajtatok, gecik, a szemem mint a röntgen
Mostmá' tudom ki volt barát, ki volt kamu
Az exemnek azt kívánom, hogy bassza meg a Damu
Tudom, hogy honnan jöttem, a múltat nem tagadom le
Vagyok ki vagyok, a vérem a csapatomér' a torkod harapom el
Buliból melóba, melóból suliba mentem és csak kentem
26 vagyok, de belül úgy érzem 40

Felhasználó
11 éve
Egyébként Fable, nem kell kimásolni egy bizonyos oldalról, egy meccsnek az egész összefoglalóját. Magadtól írd ha már annyira ideakarod írni, vagy ne is próbálkozz vele.
.

Felhasználó
11 éve
Aki nézte a Chelsea-Mu meccset láthatta hogyan kell tönkretenni egy szoros mérkõzést. Csak ên érzem úgy , hogy a Barcelona és a Mu is kezd a játékvezetõk kedvenc csapata lenni?!
«1...7172737475...198»