«1...4647484950...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
4-0. Ez a foci nagyon nagy volt :DDDD de nem az olaszoknak XD
3-0nál már sajnáltam az olaszokat:D
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
10 emberrel nem is csodálkoztam.
De azért jó nézni fb-n és mindenhol, a sok divatdrukkert akiknek közük sincs a focihoz de mivel a spanyolok nyertek őket szeretik meg minden. áhh -.- :D
.

Felhasználó
11 éve
ja, nálam is ez van xD
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
EB Bajnoka: Spanyolország! Az olasz egy nagy kalap sz*r! :D
Always kulos a bull.

Moderátor
11 éve
Azért, mert eljutottak a döntőig? :O

Felhasználó
11 éve
10 emberrel
Nem sokat osztott volna a végeredményen, ha 1-el többen játsszák végig.

Felhasználó
11 éve
Lehet hogy tényleg nem, sőt biztos is. De, mindig van a fociban egy de, és ott még csak 2-0 volt ha találnak egy szögletből gólt az Olaszok még bármi lehetett volna. De ez van, a Spanyolok jobbak voltak nem is kicsivel, szóval megérdemelten nyertek a Spanyolok. A Hollandok miatt fáj még mindig a szívem, bennük több volt mint ez a siralmas teljesítmény.. "."
.

Felhasználó
11 éve
Nem értem az embereket. Ismerik talán a spanyol válogatottat (mert 2 csapataból vannak csak a játékosok belõle) és sikereket érnek el. Ezáltal a fél világ nekik szurkol , hogy húúdef*szák.
Egyik döntõs csapatot sem szeretem , de ez egy kalap sz*r volt! Nem értem minek kellett a végén alázni. Csodálkozom , hogy Balotelli nem fejelt meg senkit...

Felhasználó
11 éve
Azt már Zidane eljátszotta, nem akart másolni. Balottelli egy forrófejű titán. Jó játékos, és egyre jobban tud csapatban is játszani és a magatartása is megváltozott. Neki olyasmit kéne, hogy a cipőjét megfogja majd egy BL vagy VB döntőbe és Cristiano Ronaldo seggébe dugná. Az meg ordibálna, hogy ez jobb mint Steiner Kristóf micsodája.. -.-"
.

Felhasználó
11 éve
Jó volt a Spanyol - Olasz döntő, de még jobb volt az, hogy 3D-ben nézhettem az Aréna plázában VIP-ként. ;D
«1...4647484950...198»