«1...4445464748...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
A cspatok teljesitmenyenek osszegzese a csoportkor vegeztevel. LOL @ Irorszag es Gorogorszag! :)
http://9gag.com/gag/4538798
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Na, a világ legjobb focistája tegnap megint eldöntött egy meccset. Elődöntőben megeszik a spanyolokat is, és összejön a német-portugál döntő, ahol a National Elf nyerni fog. :P
Más.:a 2011-'12-es év bajnokaaa a MIAMI HEAT! <3 remélem örülsz, cakko. :P
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
A világ legjobb focistája? :O (nem mondom, hogy rossz, csupán azt, hogy Messi jobb :P ) Visca el Barca!

Felhasználó
11 éve
Messi jobb
a világ legjobb focistája

IN YOUR MOTHERFUCKING OPINION.A szerintem szót nem dísznek találták ki.

Felhasználó
11 éve
Szabi! Internazional Elf. :p (Szegény Rosenberg. Még jó, hogy felkötötték, mert most tökön szúrná magát. :d)
A görögöknek hatalmas az adóssága (miután a németek jól éltek belőlük /is/). Ma törlesztenek egy részletet.Megszorító intézkedések lesznek (a németek kárára).

Felhasználó
11 éve
4-2.
Klose lőhetett volna mesterhármast :D

Felhasználó
11 éve
Németek nagyon jól játszottak, jók voltak a passzaik is, persze hát "gyerekjáték" volt nekik...Nem mondom, hogy a görögök rosszak, de azért ezt a meccset tudni lehetett, hogy ki nyeri meg. :)
Amúgy szerintem szép gólok voltam mindkét fél részéről.
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
SUPERMARIOOOOOOOOOOOOOOOOOO. <3 Ez a Német - Olasz ág sokkal szimpatikusabb volt egyből mint a tegnapi, de talán örülnék ha az Olaszok behúznák az EB-t. Tudom nagy Barca fanként Spanyol drukkernek kéne lennem de nem szeretem őket, ez van.!
Egyébként 14 millió euróért Jordi Alba a Spanyol válogatott meghatározó balszélsője a Barcelonában folytatja.
.

Felhasználó
11 éve
Fú ez a meccs...
Balotelli két gólja... Nem valami jó német drukkerként. :D
Remélem kiegyenlítenek a németek, és a 11-esekben leverik az olaszokat...
Bár, erre 5% esély van kb.
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
11 éve
Akkor te nem láttad anno a Milan - Liverpool BL döntőt.
Young bloods, it's all about buckets
«1...4445464748...198»