«1...3839404142...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Egyébként ez hülyeségnek tűnik most, de figyeljétek meg. A Francia válogatott az EB-n vagy a VB-n a legjobb négyben lesz.
Ilyen kerettel jó, ha a csoportból tovább mennek. Csak Benzint meg Riberyt sajnálnom, mert ők még talán érnek is valamit.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Valahogy a Chelsea se volt esélyes a végső győzelemre, mégis megszerezték a trófeát. Sajnos/nem sajnos a foci kiszámíthatatlan. Az nyer aki jobban akar.
.

Felhasználó
11 éve
Szerintem a jóslást bízzuk csak bátran az ukrán disznóra.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
A tegnap esti szarakodás olyan volt, mint az angliai csata 40-ben. Az "angolok" védekeztek, a "németek" töketlenkedtek.
Rövid hatótávolságú Messereikkel mi a f@ßt akartak a fritzek? Ha az összes brit a saját 16-án belül vakarja a félelmében összecsokizott hátsóját, akkor azt az élő trágyadombot át kellene lőni 25-35-ről. Ehhez persze nem egy sörpuccsban felemelkedő barom kellene a csapat vezetésére, és nem maginot-vonalból importált tisztabordeauxi árja harcosok.
Egyébként a mérkőzés színvonala alulról nyalintotta a varangyos fosókáját.

Felhasználó
11 éve
Néztétek a BL döntőt? Jó kis meccs volt, Schweinsteiger magán kivül volt... :D
Szerintem a jóslást bízzuk csak bátran az ukrán disznóra.

Én szerintem is, ez az ukrán disznó jól fogja megjósolni a meccset, de én paul a polipban jobb bízom ;)
I ♥ Sum 41

Only the dead have seen the end of war. Keep calm and lagg on!

Felhasználó
11 éve
Hmm.. most egyik szemem sír, a másik örül. Drogba elhagyja a Chelseat 8 év után. Szerintem Drogba az egész Angol élvonalnak a legjobb csatára volt és jól mutatott rajta a kék. Ám azért örülök is, mert a Barcelona szeretne ajánlatot tenni érte és az Elefántcsontparti 34 évesen is remek formában van. Egyébként Villa nem lehet ott az EB-n, és még Puyol sem biztos.. ez nagy érvágás a Spanyoloknak, de jobb hír más országnak szurkolóknak.!
.

Felhasználó
11 éve
Drogba maga mondta, hogy nem szeretne élklubban szerepelni, szeretne a kicsit hatterbe vonulni. Nagy esellyel palyazik a Shanghai FC-re, ahol volt csapattarsa, Anelka is jatszik. BTW, tegnap a Hollandok meg igy az EB elott jol bemelegitettek egy jo kis 3-2-es vereseggel a BL donto vesztes, Bayern-el szemben. Fura parositas, viszont Robben-nek nem sikerult sajat nemzeti csapata ellen betalalnia. :)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
11 éve
Hmm.. most egyik szemem sír, a másik örül. Drogba elhagyja a Chelseat 8 év után. Szerintem Drogba az egész Angol élvonalnak a legjobb csatára volt és jól mutatott rajta a kék. Ám azért örülök is, mert a Barcelona szeretne ajánlatot tenni érte és az Elefántcsontparti 34 évesen is remek formában van. Egyébként Villa nem lehet ott az EB-n, és még Puyol sem biztos.. ez nagy érvágás a Spanyoloknak, de jobb hír más országnak szurkolóknak.!

Most komolyan.. Szerinted a 2009-es bl elődöntő után oda akarna menni a katalánokhoz?
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Drogba maga mondta, hogy nem szeretne élklubban szerepelni, szeretne a kicsit hatterbe vonulni. Nagy esellyel palyazik a Shanghai FC-re, ahol volt csapattarsa, Anelka is jatszik. BTW, tegnap a Hollandok meg igy az EB elott jol bemelegitettek egy jo kis 3-2-es vereseggel a BL donto vesztes, Bayern-el szemben. Fura parositas, viszont Robben-nek nem sikerult sajat nemzeti csapata ellen betalalnia. :)
Csakhogy mind2 csapat ilyen szarokkal állt fel...


Amúgy meg, örülök, hogy végre több emebr is elismeri hogy Drogba egy nagyon jó csatár.;)

Felhasználó
11 éve
Nem tudom nezted-e a meccset, de elmondanam, hogy kik jatszottak: Sneijder, Kuyt, Huntelaar, De Jong, Boulahrouz, Van Der Vaart; mig a Bayernbol ott volt: Olic, Gomez, Muller, Ribery, Tymoschuk, Kroos, Robben.

Gyakorlatilag mindenki aki szamit.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...3839404142...198»