«1...3738394041...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
ÖT KETTŐŐŐ!
Kiszopott a Bayern :D
zsidóóó dortmund. :S mindjá jön reszke h nyert a city. xD

nyert a city. lol nemtudom hogy keveredtem ide

Felhasználó
11 éve
Istenem, ilyen szánalmas játékkal egyenlít a Cselzí. Remélem azért hozza a Bayern a döntőt.
.

Felhasználó
11 éve
Nah majd a 2x15 perc-ben meglátjuk.

És a Chelsea megnyerte a 11 párbaly-t így a Chelsea a bajnok!

Felhasználó
11 éve
Igen? A BLben másodjára sikerült megölni a focit a Chelseanek. Eredetileg semlegesként néztem/volna a döntőt de amit művelt a chelsea az elődöntőn emiatt a Bayernnek szorítottam. Sokkal színvonalasabb lett volna, egy FCB vs FCB döntő. Amúgy gratulálok a Chelseanek a semmihez. Ekkora f4szságot megv, hogy a Spurs nem indulhat a blben.. -.- na mindegy ez van a Bayernnek a helyzeteket kikellett volna használni és most 5-1el sírhatna Anglia.
Egyébként meg felháborító amit művel az UEFA, nem engedik a Győrt indulni az Európa Ligában.
.

Felhasználó
11 éve
Hála a Chelseanek a Spurs szét fog esni. Nem tudom felfogni , hogy a Bayern miért a szélsõjátékot erõltette. Az egész Angol foci arról szól , hogy beadják a szélrõl a labdákat. A Chelseanek a kifejelgetés rutin munka volt. Meg xy szögletbõl egyet jól be kellett volna ívelni. Kösz Chelsea , de Gratulálok nekik!

Felhasználó
11 éve
Én is kurvára sajnálom, hogy nem nyert a bayern, de azért faszságokat nem kell beszélni. A Chelsea nem öli a futballt, hanem olaszosan védekezik.(úgy, ahogy az Inter nyert 2 éve, pont a Bayern ellen...)
Egyszerűen az égiek azt akarták, hogy a Chelsea nyerjen. Milliónyi helyzet, kihagyott büntető. Sajnos Bayern beleesett abba a hibába, mint tavalyelőtt. :S Nembaj, az EB a németeké lesz! <3
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Igen, az elődöntőig a Németeké, viszont a trófea a Hollandoké. :D Tegnap nem ment Robbennek, majd az EB-n. Wij Houden van Oranje.! <3
.

Felhasználó
11 éve
Hollandok már a csoportkörben el lesznek verve. :DDD:D:D Amúgy, mindegy nekem, hogy ki nyer, csak ne a buzi spanyolok vagy az angolok.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
11 éve
Magyarok nyernek.

Felhasználó
11 éve
Egyébként ez hülyeségnek tűnik most, de figyeljétek meg. A Francia válogatott az EB-n vagy a VB-n a legjobb négyben lesz.
.
«1...3738394041...198»