«1...3233343536...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Nos, akkor egy kis történelem:
74. vb NSzK, viszont Hollandok voltak a legjobbak
78. vb Argentina, szintén Hollandok játszották a focit
82. vb. Olaszország, itt a franciák lettek volna az elsők, ha igazságos az élet
86. vb. Argentina, pedig ismételten kakik voltak
...
A legutóbbi vb-n pedig csak azért lett győztes, mert illik átadni a kupát valakinek; arra viszont a spanyolok nem voltak méltók, de a hollandusok sem.
Nem mindig a jobb nyer - kedvencem mindörökre Görögország, mint eb -, csak a pályán van egy eredmény, ami dönt.
Milyen háborúk dúlnának, ha pontozás döntene a fociban (mint a tornában, műkorcsolyában). Így is az első vb után majdnem háború volt Argentina és az Uruk között. ...és... mi ugyan akkor nem voltunk ott anyagi okok miatt, de egy évvel korábban a Dél-Amerikában turnézó Fradi kétszer is megverte a későbbi világbajnokot. A történelemben nincsenek "ha"-k...
Über alles Franzstadt!

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!

És mindenkit szarrá vertek. Szóval jó lenne ha abbahagynád az ócsárolást, mert ebben a 4 évben ezzel a sok passzos játékkal mindenkit laposra vertek. Köszöntem.
Lehet,hogy 4 évig uralták a játékot de most 1hét alatt elbukták a BL-t meg a Bajnokságot is!
Ja és ha olyan nagyon jó akkor,hogy kaptak emberelőnyben 2őt a Chelsea-től?

Mert nem lehet egyfolytában csak nyerni. BL címet se védett eddig senki soha. Mert a te kis kedvenc focicsapatod is mindig nyer? Nem. Erről van szó.

Én azt unom már,hogy mindig ezt hallom a suliban vagy bárhol:
"Jaj megint nyert a Barca."
"Jaj a tekedvenced egy kalap sz@r a barca sokkaljobb."
"A barca 4-0ra leverné a csapatodat."
"Messzi nagyon jó ő a kedvencem."
"Mindig is a Barca a világ legjobb csapata."

Ezt már unom!!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!

És mindenkit szarrá vertek. Szóval jó lenne ha abbahagynád az ócsárolást, mert ebben a 4 évben ezzel a sok passzos játékkal mindenkit laposra vertek. Köszöntem.
Lehet,hogy 4 évig uralták a játékot de most 1hét alatt elbukták a BL-t meg a Bajnokságot is!
Ja és ha olyan nagyon jó akkor,hogy kaptak emberelőnyben 2őt a Chelsea-től?

Mert nem lehet egyfolytában csak nyerni. BL címet se védett eddig senki soha. Mert a te kis kedvenc focicsapatod is mindig nyer? Nem. Erről van szó.

Én azt unom már,hogy mindig ezt hallom a suliban vagy bárhol:
"Jaj megint nyert a Barca."
"Jaj a tekedvenced egy kalap sz@r a barca sokkaljobb."
"A barca 4-0ra leverné a csapatodat."
"Messzi nagyon jó ő a kedvencem."
"Mindig is a Barca a világ legjobb csapata."

Ezt már unom!!

Ezek azok, akik csak konfliktusok miatt néznek meccset és ha kikap a csapatuk, vagy másokat ócsárolnak, vagy kussolnak. Az ilyeneket én is utálom, de sajnos ez van. A Barcából pedig elfogyott a szusz év végére.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Hát nos ebben egyet értek veled!
Ja és én úgyhiszem,hogy te nem ilyen vagy!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
De nem kell idézni az összes idézést.. :D
Egyébként kéne nekünk újra egy Thierry Henry.. <3 Istenem.. a valaha volt legjobb Francia játékos és a múlt évtized egyik legjobb játékosa. Nekem ő volt az első kedvencem emlékszek volt Titi-s mezem is Arsenalos, azután átment a Barcához onnanstól vagyok Barca drukker. És nem csak Henry miatt voltam az. De az biztos, hogy ő egy meghatározó sportoló volt az életemben.
.

Felhasználó
12 éve
Lehet,hogy Henry fia. =D (Ha van fia xd)
Nekem nincs kedvencem,de sokat szeretek!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
De nem kell idézni az összes idézést.. :D
Egyébként kéne nekünk újra egy Thierry Henry.. <3 Istenem.. a valaha volt legjobb Francia játékos és a múlt évtized egyik legjobb játékosa. Nekem ő volt az első kedvencem emlékszek volt Titi-s mezem is Arsenalos, azután átment a Barcához onnanstól vagyok Barca drukker. És nem csak Henry miatt voltam az. De az biztos, hogy ő egy meghatározó sportoló volt az életemben.
Szerintem Zidane volt a mólt évtized játékosa olyan cseleket nyomott öröm volt nézni.
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
A legjobb az egyértelműen Ronaldo volt.. akármennyire is Realos volt, Őt követte Ronaldinho.
Egyébként olyan cikkek vannak, hogy ha a Tottenham nem jut be a BLbe, akkor otthagyja a klubbot és szívesen jönne a Barcelonába. És mivel Abidalt műtötték Adrianot elakarják adni így balra kell egy ember és ki más mint talán a legnagyobb tehetségű balszélső, Bale. Két oldalt nagyon gyors lenne a Barcelona Alves és Bale áhh..:DD
Aztán Pedrot eladni, és Neymart leszerződtetni.
.

Felhasználó
12 éve
Nekem az eggyik kedvencem Suarez
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Neymart leszerződtetni.
Meg is érdemelnétek azt a nagyképű csicskát, akit mindenki sztárol, de semmit nem tett le az asztalra.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...3233343536...198»