«1...3132333435...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!

És mindenkit szarrá vertek. Szóval jó lenne ha abbahagynád az ócsárolást, mert ebben a 4 évben ezzel a sok passzos játékkal mindenkit laposra vertek. Köszöntem.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!
Szerintem még te k*rvára nem tudtál végig nézni egy Barca meccset max az első 10 percét...
u wot m8
best timbersaw eu

Felhasználó
12 éve
Egy hiba miatt Pep-t nem kellett volna kitenni...Anormalisak.

Okos gyerek, mielőtt beleszólsz nézz utánna. Pep azért lépett le, mert elfáradt. Sandro Rosell mindent megpróbált de Guardiola még úgyse válalta, hogy bármit megkapott volna. Most a (volt) másodedző Tito Villanova vezeti a csapatot mivel ő ismeri a legjobban a játékát a Barcelonának. Egyébként Pepet hiába várjátok mindenhol egy év és visszatér Katalóniába.
.

Moderátor
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!

Felteszem azt a kérdést, amit Sapi tett fel múltkor Skypen: Mi a jó abban, hogy több százezren nézik, ahogy csapatok futnak egy labda után, amit össze-vissza rugdosnak? Játszani még talán megértem, néha-néha én is el vagyok vele, de spec. én 5 perc után megunom a nézését. Főleg, ha az egész tényleg csak átlagos labda passzolgatásból, meg néha kapura rúgásból áll, és semmi ilyen komolyabb dolog nincs benne, amitől felkapja az ember a fejét (pl. pálya másik végéből berúgja, stb.).

Suliban, tesi termekben jó, amikor fociznak. A legnagyobb az, mikor rúgásból a kapu feletti kosárba talál az ember. :D
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Én a tvben csak sportot nézek (esetleg comedy centralt) és általában focit. Csak annak unalmas aki nem űzi ezt a sportot. Nézd meg az első Bayern - Real elődöntőt. Egy akció filmben nincs annyi izgalom, mint egy jó focimeccsben.
.

Moderátor
12 éve
Egy akció filmben nincs annyi izgalom, mint egy jó focimeccsben.

Emberfüggő. Nekem pl. sokkal jobban bejön az az akciófilm, ami tele van változatos dolgokkal, betegebbnél betegebb történésekkel. Kisebb koromban, mikor még volt kedvem filmnézéshez, egy csomószor visszatekertem az akciójelenetek. (Jackie Chan, Bud Spencer-Terrence Hill filmekben, stb.)

Na de ez eltér a témától, szal max offtopicban legyen folytatva, már ha erre akarsz válaszolni, és nem említed meg a focit.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Meghát ugye, egy jó Chuck Norris.. :D
A focinak Messi a Chuck Norrisa. >.<
.

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!

És mindenkit szarrá vertek. Szóval jó lenne ha abbahagynád az ócsárolást, mert ebben a 4 évben ezzel a sok passzos játékkal mindenkit laposra vertek. Köszöntem.
Lehet,hogy 4 évig uralták a játékot de most 1hét alatt elbukták a BL-t meg a Bajnokságot is!
Ja és ha olyan nagyon jó akkor,hogy kaptak emberelőnyben 2őt a Chelsea-től?


Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!
Szerintem még te k*rvára nem tudtál végig nézni egy Barca meccset max az első 10 percét...

Amikor a Barca játszik nem nézem!Csak ha BL!


Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!

És mindenkit szarrá vertek. Szóval jó lenne ha abbahagynád az ócsárolást, mert ebben a 4 évben ezzel a sok passzos játékkal mindenkit laposra vertek. Köszöntem.
Lehet,hogy 4 évig uralták a játékot de most 1hét alatt elbukták a BL-t meg a Bajnokságot is!
Ja és ha olyan nagyon jó akkor,hogy kaptak emberelőnyben 2őt a Chelsea-től?

Mert nem lehet egyfolytában csak nyerni. BL címet se védett eddig senki soha. Mert a te kis kedvenc focicsapatod is mindig nyer? Nem. Erről van szó.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Mark:

Ha nem tudsz semmit a focirol, ugy tenyleg unalmas lehet (tobbi sporttal, pl. kosarlabdaval en is igy vagyok). De ha van kedvenc cssapatod, ismered a csapatok eroviszonyait, akkor mindig talalsz valami erdekeset egy meccsben. Az a jo, hogy sosem lehet elore megtippelni a vegkimenetelt. Az mindig benne van, hogy kifogsz egy unalmasabb meccset, de ha ismered a sportag legaprobb reszleteit is, akkor mindig akad valami amit meglehet vitatni. Piros lapok, sarga lapok, taktikak, golszerzok, hibak, cserek, jatekvezetoi dontesek stb.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...3132333435...198»