«1...3031323334...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Szerintem semmilyen személyeskedést nem vittünk bele, egyszerűen a két csapat közti presztizs harc kihat a szurkolókra is.. mindenki megakarja védeni a saját csapatát és ez így is van jól. Nem hiszem, hogy telekáromkodtuk volna a topicot egyszerűen érveltünk a saját mellett és a rivális ellen. A Chelsea nem játszott jól, bár az első meccshez képest igen de megint találtak egy gólt és aztán megtört a Barca. Ha nincs az a 45+1es gól lehet hogy gólparádét látunk, de nem. Szabesz írtad fb-n, hogy Terry szabályos volt: Ő is elismerte, hogy hülyeséget csinált és szabálytalan volt. Mostmár akkor gyerünk bajorok. ;) hazai pályán még a blben asszem nem nyert senki se.
.

Felhasználó
12 éve
Megérdemeltük, pont. Személy szerint "boldog" is vagyok, mert a Bayern bejutott a hazai döntőbe, ahol megverik a Chelseat!
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Nehez dolgunk lesz Meireles, Ivanovic, Terry es Ramires nelkul, de amint lattuk, semmi sem lehetetlen! Es ez most sem lesz mashogy, Chelsea megnyeri, majd ezaltal automatikusan kvalifikaljak magukat kovetkezo evre, es majd szop a Newcastle vagy Tottenham, annak ellenere, hogy 4., Bajnokok Ligaja helyezest erdemlo pozicioban vegeztek.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Viszlát Guardiola.. :( ez a 4 év meghatározó időszaka volt/lesz a barca történelmének. KÖSZÖNJÜK!

242 - lejátszott mérkőzés
175 - győztes meccs
46 - döntetlen
21 - vesztett mérkőzés
618 - lőtt gólok száma
178 - kapott gólok száma
72 % - győzelmi arány

4 év alatt 21 CSAK 21 vesztes mérkőzés. Ez mindent elárul, hogy miért a Barcelona a legjobb csapat még ha most nagy trófeát nem is nyernek. És hát akkor itt egy kép: http://static.euronews.com/images_news/img_pod_Barcelona-Pep-Guardiola-Champions-League-Manchester-United--Wembley-London.jpg a legnagyobb emlék.. remélem Tito is ilyen sikeres lesz mint Pep volt. :/
.

Felhasználó
12 éve
A Barca soha nem lesz a legjobb csapat!Nem is volt!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Azért nyertek Pep alatt kurva sokat. Azért lássuk be elég atomfoci volt, amit bemutattak ez alatt a 4 év alatt.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
A Barca soha nem lesz a legjobb csapat!Nem is volt!
Lehet h nem sokáig de volt időszak amikor a világ legjobb csapatának számított a barca
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Igen, az utóbbi 4 év teljesen Barca éra volt mindenki megmondja csak hát, azért más csapat szurkolójának ezt bevallani tényleg nehéz. :D
.

Felhasználó
12 éve
Mi abban a jó,hogy körbe adják a labdát?
Nincsen megvillanásuk!Nincs szélső játékük/A védelmük egy borzalom!
Csak a paszra alapoznak!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Egy hiba miatt Pep-t nem kellett volna kitenni...Anormalisak.
«1...3031323334...198»