«1...2930313233...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Az elsõ mérkõzés után a Chelsea továbbjutása papírforma volt. A fogadóirodáknál pedig ajándék 2.55 odds.

Felhasználó
12 éve
Papírformáról: anno volt egy kupameccs valami iber-náci. A spanyolok az első mérkőzésen 3-0-ra győztek, a visszavágó is a félidőig beraktak még hármat, a félidőben a germán szurkolók hazamentek aszfaltozni, rábaltáztak. A szünet után beindult mindenmindegy alapon a Blitzkriegés a Wehrmach megvédte az Überalles becsületét: berakott Frankón 7 gólt. (Azt hiszem, hogy a möchenbladbach volt. Fradit kérdezzétek, vagy ott a net.) Lefutott meccsek nincsenek.

Felhasználó
12 éve
Jeee a Chelsea 2-2játszott emberhátrányban!!
Végeredmény(összesitett) Barca-Chelsea 2-3
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Há' ez szégyen...
Emberhátrányban 2 gólt kapni :P
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Azért gratulálok, ahogy kikap egy csapat ócsároljátok itt egymást halálba és vissza. Igen szar volt a barca és akkor mi van? Nem lehet mindig győzni, remélem ezt tudjátok ti is.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
CAKKO írta
Azért gratulálok, ahogy kikap egy csapat ócsároljátok itt egymást halálba és vissza. Igen szar volt a barca és akkor mi van? Nem lehet mindig győzni, remélem ezt tudjátok ti is.

Nem tudom te hogy vagy vele, de altalaban az emberek meg szoktak emliteni ha a jelenleg legjobbnak tartott csapat kikap/kiesik az eselytelenebb csapat ellen. Mellesleg, nem 1 meccsrol van szo, hanem sorozatban 3 nyeretlen merkozesrol (chelsea 0-1, real 1-2, chelsea 2-2). Arrol meg nem is beszelve, hogy a Barca nem szar volt, hanem csupan szerencsetlen. Az mar mas, hogy az eredmeny mit tukroz, de teny, hogy 82%-os labdabirtoklas, 20 kapura loves meg a legrosszabb indulattal sem mondhato "szar"-nak.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Moderátor
12 éve
Én eddig csak azt vettem észre, hogy Jani és Szabesz a saját csapatuk fényezését követően személyeskedésbe kezdtek. Többiek meg úgy lájtosan szidják egymást, vagy éppen percenként írták ki, hogy mennyi az állás.

Nem lesz így hosszú életű a topic gyerekek, ideje kicsit visszafogni magatokat.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
a chelsea megerdemelte a dontetlent merg torres a golt.az utolso gol mascherano hibaja volt.nem lett volna szabad o is eloremenjen

Felhasználó
12 éve
Ez a foci lényege...
Neten mostanában olvastam hogy, Magyarországon az emberek átlag 39%-a azért megy ki csak a meccsre hogy az ellenfelet/szurkolóit szidja.És ez a szám minden évben nő.

Felhasználó
12 éve
Ez a foci lényege...
Neten mostanában olvastam hogy, Magyarországon az emberek átlag 39%-a azért megy ki csak a meccsre hogy az ellenfelet/szurkolóit szidja.És ez a szám minden évben nő.

Addig nincs probléma ameddig ez csak szavakban nyilvánul meg.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...2930313233...198»