«1...2728293031...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve

Felhasználó
12 éve



xD Péter ez jó!
Nem jó,hogy nyert a Real mert Most a Barca nyomni fohja a BL-t! =(
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Szerinted hol érdekel? Nyertetek azt kész. :) ja és a színészkedés, úgylátszik mindig a nyertes csapat csinálja mert szánalom volt mikor Ramos is a szögletből a földön feküdt és hozzá se ért senki, de az arca fájt. :DDDD

Gondoltam h nem bírod beismerni h jobb volt a Real. Ramos kérlekszépen összefejelt asszem Pepével. És színészkedés? Alves hogy megtaposta már Ronaldot. De gondolom azt is színészkedésnek láttad. vicc vagy ember. :)
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Gondoltam h nem bírod beismerni h jobb volt a Real. Ramos kérlekszépen összefejelt asszem Pepével. És színészkedés? Alves hogy megtaposta már Ronaldot. De gondolom azt is színészkedésnek láttad. vicc vagy ember. :)

Busquets sárgája valóban nagyon jogos volt aaaaz, ja. Nem amúgy, szvsz a real tényleg elleste a barca szintű színészi teljesítményt.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Én sohasem fogok egy Real színtű csapatot elismerni. De az is teljesen igaz, hogy az összes real szurkoló emberfelettinek hiszi magát főleg még ha hoznak a rivális ellen egy meccset. Ha nem nyertek akkor mocskos mód rákenitek a színészkedésre, a bíróra és szídjátok a Barcelonát. De ha valaki ezt úgyanúgy megteszi akkor már egy vicc az ember. napuszi. :*
.

Felhasználó
12 éve
Tök királyi az ilyen értelmetlen "vallásháború", mert a statisztikák csak a végeredményt fogják megörökíteni, minden másra nagyíben le...tesznek.
Volt 9? perc, így alakult. Ez van, volt.
Jani felhozta a múltban èlést. Nálunk az Aranycsapat az örök sláger. Azóta egyszer-kétszer már legyőztük a németeket (idegenben 1-0 Péter, 2-0 Sanya...). Amit mindenki tud: 2-3 oda. Az előző esti buli, saras pálya, sérült Puskás, meg nem adott gól... ki nem x@rja le?
Vesztettünk. Akkor és ott annyik voltunk.
(A jéghoki 3. helyünket is lehetne magyarázni, de minek? Az A osztály elérhetetlen számunkra. Ez a bronzérem is így jött össze. :()
Nyert a Real? Ez van. Hajrá Bilbao!

Felhasználó
12 éve
Dafuq did I just see??

Man U. 4-4 Everton. Ugylatszik Ferguson-nak nem volt eleg penz a zsebeben erre a meccsre, vagy csak Howard Webb nem volt a palyan.
Remenyek a City-nek!
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Én sohasem fogok egy Real színtű csapatot elismerni. De az is teljesen igaz, hogy az összes real szurkoló emberfelettinek hiszi magát főleg még ha hoznak a rivális ellen egy meccset. Ha nem nyertek akkor mocskos mód rákenitek a színészkedésre, a bíróra és szídjátok a Barcelonát. De ha valaki ezt úgyanúgy megteszi akkor már egy vicc az ember. napuszi. :*

Csak mosolyogni tudok azon, mennyire elfogult vagy. :) Nem ismersz el egy Real szintű csapatot? Végül is, nem érdekel. Van több 10millió ember, aki elismeri a világ legjobb csapatát. :)
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Dafuq did I just see??

Man U. 4-4 Everton. Ugylatszik Ferguson-nak nem volt eleg penz a zsebeben erre a meccsre, vagy csak Howard Webb nem volt a palyan.
Remenyek a City-nek!


Hát ja ez izgi lesz a végén!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Én elfogult? Nem én szidtam most se és sohase a bírót vagy az ellenfelet veled ellentétben mert mindig a királyiak a legjobbak csak semmit nem érnek el.
.
«1...2728293031...198»