«1...2627282930...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
1. Szabesz, a madridista.hu vagy akármelyik királyiakkal foglalkozó oldal attól nem jobb mert te olvasod.
2. Én nem azért útálom mert a 20. század legjobb csapata.
3. A Barca meg a 21. század legjobb csapata, és A MULTBÓL NEM LEHET MEGÉLNI, de a real mégis megpróbál.
.

Felhasználó
12 éve
1. Nem azért jobb, mert a madriddal foglalkozik, hanem azért, mert nem ír lenézően a másik csapatról.
2. De te nem is vagy semleges
3. 10 és fél év telt el ebből a századból, de te már a barcát mondod a legjobbnak. pf.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Amugy az nem fura,hogy a BLben 2 spanyol!
Európa Ligában 3 Spanyol!
Ez nem érdekes?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
1. Szabesz, a madridista.hu vagy akármelyik királyiakkal foglalkozó oldal attól nem jobb mert te olvasod.
2. Én nem azért útálom mert a 20. század legjobb csapata.
3. A Barca meg a 21. század legjobb csapata, és A MULTBÓL NEM LEHET MEGÉLNI, de a real mégis megpróbál.
1. Nem azért jobb, mert a madriddal foglalkozik, hanem azért, mert nem ír lenézően a másik csapatról.
2. De te nem is vagy semleges
3. 10 és fél év telt el ebből a századból, de te már a barcát mondod a legjobbnak. pf.
Szabesz énis egyetértek Jani-val mondj 1 fontosabb mecset amikor a Real nyert Barca ellen régen volt olyan fotóm is asszem face-n de 2000 óta csak a Barca nyert innen látszik hogy Barca a legjobb
Te mi az átkozott lófaszról beszélsz? 2008-as 4-1? Tavalyi kupadöntő? 2002-es bl elődöntő? Tény, a Guardiola érában nem ment a realnak. :)
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
1. Szabesz, a madridista.hu vagy akármelyik királyiakkal foglalkozó oldal attól nem jobb mert te olvasod.
2. Én nem azért útálom mert a 20. század legjobb csapata.
3. A Barca meg a 21. század legjobb csapata, és A MULTBÓL NEM LEHET MEGÉLNI, de a real mégis megpróbál.
1. Nem azért jobb, mert a madriddal foglalkozik, hanem azért, mert nem ír lenézően a másik csapatról.
2. De te nem is vagy semleges
3. 10 és fél év telt el ebből a századból, de te már a barcát mondod a legjobbnak. pf.
Szabesz énis egyetértek Jani-val mondj 1 fontosabb mecset amikor a Real nyert Barca ellen régen volt olyan fotóm is asszem face-n de 2000 óta csak a Barca nyert innen látszik hogy Barca a legjobb
Te mi az átkozott lófaszról beszélsz? 2008-as 4-1? Tavalyi kupadöntő? 2002-es bl elődöntő? Tény, a Guardiola érában nem ment a realnak. :)
maximum 1-2x nyert a real de a 12-böl azért azt mutatja hogy magasan jobb a barca
Nehéz összehasonlítani két különböző stílusban játszó csapatot...
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Én mindketőt utállom de akkor már inkább a Real-t szeretem jobban!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Amugy az nem fura,hogy a BLben 2 spanyol!
Európa Ligában 3 Spanyol!
Ez nem érdekes?
Amugy az nem fura,hogy a BLben 2 spanyol!
Európa Ligában 3 Spanyol!
Ez nem érdekes?
Ha m
Amugy az nem fura,hogy a BLben 2 spanyol!
Európa Ligában 3 Spanyol!
Ez nem érdekes?
Ha majd felfogod, hogy van egy azaz egy bajnok minden - így a spanyol bajnokságban is -, ennek ellenére az uefának nevezett ringyószakszervezet engedélyezi, hogy több csapat induljon egy bajnokságból az egyetlen egy helyett, akkor rájössz: ez az egész a pénzről szól. A gladiátorok dögöljenek meg a pályán, a prolik öljék egymást a lelátón, a tv előtt és a fórumokon.
Régen volt a BEK, KEK és az UEFA kupa. Az ugyan so-so igazságos volt csak azokkal az volt a baj, hogy a döntőig juthattak ilyen csapatok is, mint Ferencváros, Videoton, Steaua, Dinamo Kijev, akikre a nyugati proli nem volt kíváncsi.
Még valami: spanyolok. Most lettek először valakik, amikor senkik nem voltak. Ez nem az ő érdemük, hanem a többiek gyalázata. Amikor volt még igazi spanyol foci, akkor mi magyarok idegenben lealáztuk őket 4-2re, 3-0ra. (Akkor nekünk még volt Nyilasink, Kiss Lacink, Törőnk, Kapánk stb. - nemhiába lett itt a magyar fociból általános labdarúgás.)
A tornából felmentett Szabi pedig úgy osztja az észt, hogy a felest is szívószállal issza, mert a kupicát sem tudja felemelni. :p

Felhasználó
12 éve
johnny_english,tudom,hogy mostmár minden a pénzről szól!
Anno sokkal jobb volt a foci.
Én scak felvételeről láttam régi mecseket de ott nem volt ennyi csalás!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Na hoooooooooool van a barszaaaaaaa?
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Szerinted hol érdekel? Nyertetek azt kész. :) ja és a színészkedés, úgylátszik mindig a nyertes csapat csinálja mert szánalom volt mikor Ramos is a szögletből a földön feküdt és hozzá se ért senki, de az arca fájt. :DDDD
.
«1...2627282930...198»