«1...2526272829...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Hova íveljenek fel? Már nem azért de elől tényleg csak törpék vannak. Gondolkozzatok már el, mert jó hogy egy Benzemának vagy Drogbának ívelnek. De kis játékosoknak jobban fekszik a kispasszos játék mint a Barcelonának is.. holnap Classico és lehet lekésem. :O :(
.

Felhasználó
12 éve
Erre a Barca dologra úgyis kedden jön a vissza vágó!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Holnap meg Arsenal-Chelsea. Es meg korantsem dolt el a BL-be kvalifikalo 4 csapat kilete. Tottenham, Arsenal es a Chelsea harcol a 3. es a 4. helyert. Ciki lenne ha nem lenne meg iden:(

Ezen a Chelsea-Barca taktikai parbajon meg szerintem most mar essunk tul, kedden minden eldol:)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Van egy olyan erzesem, hogy amelyik csapat a holnapi Real-Barca-t elbukja, annak a BL visszavagojanak is lottek. Leverni a BL masik ágán harcolo rivalis eggyuttest sokat motivalhatja a tagokat a BL visszavagora tekintve.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Holnap meg Arsenal-Chelsea. Es meg korantsem dolt el a BL-be kvalifikalo 4 csapat kilete. Tottenham, Arsenal es a Chelsea harcol a 3. es a 4. helyert. Ciki lenne ha nem lenne meg iden:(

Ezen a Chelsea-Barca taktikai parbajon meg szerintem most mar essunk tul, kedden minden eldol:)



3csapat? Ott van a NewCastle is!!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Spro11,ne becsüld le a Newcalstlét!
Bármikor megvillanhat!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Szerintem amelyik holnap kikap a Classicón még NAGYOBB lendítést kaphat, mert ha a Barca kikap akkor oda a bajnokság, és már csak a BL maradt azt meg bekéne húzni. A Real meg alapból jól játszik, bár ők csak veszíthetnek a bajnokság szempontjából, szóval náluk lehet csapás lenne.
.

Felhasználó
12 éve

Hát ja.A Barca kikap nyomja a BL ha meg a Real bukik azok is nyomják a BL-t!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
"Ez a világ rendje, vannak jók és rosszak, előbbi a gránátvörös-kék alakulat, utóbbi pedig a Real Madrid. Nekünk értékeink vannak, nekik üldözési mániájuk, nekünk hatalmunk és elismertségünk a pályán, nekik csak a lobbizás megy. Ránk felnéznek, és minket is gyűlölnek, mert mi vagyunk a legjobbak, míg őket szánják, kinevetik, vagy szóra sem méltatják, de minden madridistán kívüli emberben – sőt, állítom, még a saját szurkolóikban is – ott rejlik némi természetes utálkozás a Real Madrid felé."

Egy kis részlet egy blognak a cikkjéből nem részletezem honnan, de nagy igazság.
.

Felhasználó
12 éve
Pffff. Vmi Eurobarca szintű oldalról szedhetted, ahogy látom. A Realt azóta utálja minden semleges ember, hogy 2000-ben meg lett választva a 20. század legjobb klubjának.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...2526272829...198»