«1...2425262728...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Szar focit játszott a Chelsea mint 2 éve az Inter úgyan így az elödőntőben a Barca ellen.. csak az a különbség, hogy a Camp Nouban verhetetlen a Barca és még egy ilyen bunkerfocit játszó Chelseat is megver 2-3 góllal. Visca el Barca. <3
Hát, rohadtul nem szar focit játszottunk. Amúgy meg, ezaz, Lazy. 1-0 volt a Chelsea javára, de akkoris csak passzolgatni bírtak ide-ode... Nem a labdatartás a fontos, de a Barca nagyon is arra ment... Mit ér, ha 89% -ban ők uralják a labdát, de, kikapnak 5-0-ra? Semmit.

Felhasználó
12 éve
De nem kapnak ki, mivel a VILÁG LEGJOBB CSAPATA.
.

Felhasználó
12 éve


Ki?A Barca?Ne szórakozz!
Ki bekkeli a Chelsea.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
De nem kapnak ki, mivel a VILÁG LEGJOBB CSAPATA.
A színészek között talán. Bár megnéznék egy Hollywood all stars-Barcelona meccset. :P
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
És még abban is nyerne a Barcelona. ;)
.

Felhasználó
12 éve
Hát én nem szeretem a Madridot de inkább mint a Barca!
Esetleg,ha,talán Barca-Real BL döntő lenne akkor inkább a Real!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
Idézet:
Az a helyzet, hogy tegnap a barca lefocizta a a Londoni csapatot, az már más, hogy nem a barca nyert, mert 10 helyzetből 10-et kihagytak, a chelsea 2 helyzetből 1-et be is lőtt. És azért nem mindegy, hogy valaki otthon játszik vagy idegenben. EGYENLŐRE a 2 spanyol csapat kilőve, de ez még változhat.


De azt mondom, hogy lehetett volna az 20 kapura loves is a Barca reszerol, ha 0-1-nel nem a sajat terfelukon passzolgatnanak perceken keresztul, hanem dobaljak elore a labdakat. Es a Chelsea vedelme ilyen szempontbol konnyen is sebezheto. Terry altalaban elcsuszik, azt fekszik a foldon mint egy foka, Luiz-t meg sokszor hibazik. Viszont rovid passzokkal nem ugyanez a helyzet; Cole, Luiz a szeleken ilyen szempntbol nagyon gyors, es minden kiugratptt labdat utolernek.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve

De azt mondom, hogy lehetett volna az 20 kapura loves is a Barca reszerol, ha 0-1-nel nem a sajat terfelukon passzolgatnanak perceken keresztul, hanem dobaljak elore a labdakat. Es a Chelsea vedelme ilyen szempontbol konnyen is sebezheto. Terry altalaban elcsuszik, azt fekszik a foldon mint egy foka, Luiz-t meg sokszor hibazik. Viszont rovid passzokkal nem ugyanez a helyzet; Cole, Luiz a szeleken ilyen szempntbol nagyon gyors, es minden kiugratptt labdat utolernek.


Ez így van.a Barca nyerhetett volna de nem használták ki a lehetőségeiket!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve

Ez így van a Barca elszórakozta a helyzeteit
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Jaj bazmeg, mert nem jött össze nekik a góllövés része a helyzetekből, nem elszórakozták, BL elődöntőt senki nem veszi félvállról.
Young bloods, it's all about buckets
«1...2425262728...198»