«1...2324252627...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Ja és a Barcának nem éne ennyire finomkodnija mert egy két vávoli lövés simán beakathat!
A Chelseanek meg a kontrákra kell épitenie vagy fejesekre.
Félpályánál lehet kicsit durván játszani is,de ne sárgára!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
CAKKO írta
Végül is akkor nem számítanak azok a helyzetek?

Számitanának, ha lennének.
Nézz meg egy Premier League meccset, legyen rossz vagy jo csapat; megallas nekul cseszik elore a labdakat. Nincs ilyen passzolosdi baromsag. Es ezt biznoyitva lathatod, hogy egy Arsenal-Wigan meccsen vagy akar egy Liverpool-Norwichon is nehez elore megjosolni a vegkimenetelt, mivel sokkal konnyebb a "nagy" csapatoknak golokat loni pontrugasbol, meg persze a sok elore es felivelesbol. Es ezt pontosan tudjak a kis csapatok, es erre is epitenek. Ugyanakkor, a Barca a nagy csatarok hianyaban (Ibrahimovic tavozasa vegett) nehezen igazodna ehhez a taktikahoz.
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Lazy, elárulom neked, hogy az összes csatár aki a Barca kezdőcsapatába van jobb mint Ibrahivomic. Legfőképpen Alexis Sanchez. Az meg kész vicc, hogy még Drogba is a saját térfelén védekezett. Ez nem szép teljesítmény volt a Chealsetől és főleg nem szép futball. Ugyan azt megjátszották amit az Inter a Barca ellen de azért ilyen játékkal még ha a Chelsea tovább is megy a Real és a Bayern is kiveri mint a sicc. Én mostmár csak a szombati Classicóra fogok alapozni mindent a keddel kapcsolatban. Azt tudom, hogy Pep teljes mértékben kiáll a csapatáért és a játékosok is továbbszeretnének jutni amire hazai pályán egy gólos hátrányban elég nagy esély van.
.

Felhasználó
12 éve
Ha nem is szépen, de JÓL játszott a Chelsea. Amit elterveztek, az sikerült, és azért nem jöttek futószalagon a barca ziccerek. Volt 1 kapufa, meg mikor Sánchez átmelte Cech-t. Amúgy azt a Sánchezt el kéne küldeni a próbafekvéshely temetkezési vállalat koporsójába, mer annyira nem oda való, hogy az nem igaz.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Lazy, elárulom neked, hogy az összes csatár aki a Barca kezdőcsapatába van jobb mint Ibrahivomic. Legfőképpen Alexis Sanchez. Az meg kész vicc, hogy még Drogba is a saját térfelén védekezett. Ez nem szép teljesítmény volt a Chealsetől és főleg nem szép futball. Ugyan azt megjátszották amit az Inter a Barca ellen de azért ilyen játékkal még ha a Chelsea tovább is megy a Real és a Bayern is kiveri mint a sicc. Én mostmár csak a szombati Classicóra fogok alapozni mindent a keddel kapcsolatban. Azt tudom, hogy Pep teljes mértékben kiáll a csapatáért és a játékosok is továbbszeretnének jutni amire hazai pályán egy gólos hátrányban elég nagy esély van.
Jani, ne felejtsd hogy a focit gólra játszák...
De amit a szép játékot illeti hát,,,
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Szabesz, szerintem meg igenis oda való remek képességei vannak jó csatár. De te csak foglalkozzál a nem Realba való Alberloával vagy épp Khedirával. :D

Hiába játszák gólra ha egy pocsék játékkal behúznak egy elödőntőt. Hiába vagyok Barca fan a Bayern - Real 300x jobb meccs volt mint ez. Nekem mégis van egy olyan érzésem hogy egy spanyol csapat biztos döntős lesz.
.

Felhasználó
12 éve
Massa, az elödöntőt nyerte meg védekezéssel a Barca ellen. A döntőben nem védekezték agyon magukat. Egyébként meg nem érdemelné meg a Chelsea a saját bajnokságában se tud sokat felmutatni és a másik ágon is náluk erősebb ellenfelet kapnának. Ezt egyébként úgy mondom hogy nem utálom a Chelseat semmi bajom sincs velük.
.

Felhasználó
12 éve
A Premier League az egyik legerősebb bajnokság szinte 7 csapat lehet bajnok mig a Spanyol bajnokságba 2 (Barca,Real),Német bajnokságban 3-4(Bayern,Dortmund,Schalke,Möchengladbach).
A Chelsea azért nem mutat semmit a bajnokságban mert Villátlan Pólyás elszarta a bajnokság elejét.Mióta Di Matteo van más van nemde?

Felhasználó
12 éve



Teljesen igazad van.
Nem nehéz a Spanyoloknak BLben jutni 2 csapaton múlik míg a Premier League 7csapat is harcol érte!!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
12 éve
De a BLben mindegy ki hogyan jut be mivel itt a legjobbak vannak és ezek közt kell a legjobbnak lenni. :*
.
«1...2324252627...198»