«1...2223242526...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Di Matteo avagy Éva néni jól beálitotta a Chelseat védelembe.

Felhasználó
12 éve
Szar focit játszott a Chelsea mint 2 éve az Inter úgyan így az elödőntőben a Barca ellen.. csak az a különbség, hogy a Camp Nouban verhetetlen a Barca és még egy ilyen bunkerfocit játszó Chelseat is megver 2-3 góllal. Visca el Barca. <3
.

Felhasználó
12 éve
Barcelona ellen aki nyerni akar, az sem fog kitamadni. Altalaban egy-egy szoglet-fejes, pontrugas, vagy mint tegnap, kontrabol lehet megfogni oket. A szar foci meg a vedekezes meg nincs egyenes aranyossagban egymassal. Szep vedekezessel is lehet meccseket nyerni. Majd elobb-utobb, ilyen helyzetekben rajon a Barca, hogy nem 50 percen keresztul passzolgatni kell 0-1-nel, hanem rogton, ahogy lehet, 2-3 passzbol-gyorsan (akar tavoli lovesek, stb.), ketszer ennyi helyzetet kidolgozni, amit aztan elobb-utobb sikerul golra valtaniuk. Ami nem ment a Barcanak, az ment ma a Chelsea-nek. Ez van. Camp Nou-ban sem lesz mas. 0-0-at, ugyanilyen vedekezessel eleg kiharcolni, es ott a "viszlat" a Barcanak.
En megmondtam, hogy nyerunk.><
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Én meg megmondtam, hogy a Barca fog továbbjutni és ezzel bl-t nyerni és így is lesz. :D
.

Felhasználó
12 éve
Hat Jancsika, a remekul megjosolt (1-3) odavago ota neked mar nem hiszek semmiben:)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
A barcánál Xavin, Messin, meg Alvesen kívül a többiek kb. ellőni se tudnak a kapuig 25-nél távolabbról. A Chelsea kutluráltan védekezett, jól játszottak. A barca meg egy retek fos focit játszik, egyszerűen unalmas.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Ahha, és pl. Alexis kapufája az lővés se volt. Classicon is vágott nektek egyett Sanchez most is fog. Retek fos foci, eredményesebb mint a realé.
.

Felhasználó
12 éve

Ki vezeti a bajnokságot? Classicon Sánchez 16ról lőtte kb. néha-néha elmakkolnak egy lövést, mint Alves a kupa visszavágón. De ha nem tudnak bemenni a védők mögé, akkor meg vannak halva.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Ki nyerte sorba a bajnokságokat? Amik a Barca mostani érdemei azok az ővéi, a real meg még rég nem nyerte meg. még 2 nap.. :$
.

Felhasználó
12 éve
ilyen helyzetekben rajon a Barca, hogy nem 50 percen keresztul passzolgatni kell 0-1-nel, hanem rogton, ahogy lehet, 2-3 passzbol-gyorsan (akar tavoli lovesek, stb.), ketszer ennyi helyzetet kidolgozni

Végül is akkor nem számítanak azok a helyzetek?
Young bloods, it's all about buckets
«1...2223242526...198»