«1...2021222324...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Nyertünk Ukrajna ellen, 3:1re.^^
Ma a japcsik megütötték a főesélyes osztrákokat. Ha mi nyernénk a szlovének ellen lépéselőnybe kerülhetnénk a két fő riválissal szemben.
Elkezdtem félni... nagyon, hogy nem fog most sem összejönni a vendek legyűrése tétmérkőzésen.
(a magyar gólok ünneplésére csak öt sörrel készülök, ezek mégsem spanyolok)

Felhasználó
12 éve
Szerintem a Bayernél Kroos volt a legjobb.A Realból szerintem is Pepe volt a legjobb. Várom a Chelsea - Barcát. :D
Kroos? Kiaza Kroos? :D Azegyszar :D Najó, nemszar, de nem ő volt a legjobb szerintem... Amúgy meg, igen. Ma megy a Barca Londonba kikapni...^^ ;) :P
Ma meg Chelsea - Barcelona szerintem 1-3 lesz. A visszavágón meg 2-0, és 5-1es összesítéssel döntős a Barca. :D
Tudod mikor...

Felhasználó
12 éve
Ebben a szezonban. ;)
.

Felhasználó
12 éve
Aha, aha.. :D
5-1es össz.be biztos hogy nem... Max 1, talán 2 góllal...

Felhasználó
12 éve
Barca megy Londonba nyerni a Chelsea ellen.Jani szerintem idegenbe csak 2-0-ra nyer a Barca majd hazain. ;) Egyébként mind2 csapatot utálom,de ugyis a Barca nyer.Lazybro már megbocsáss de Torres elég rossz formába van.Szerintem 1 gólt nem rúg. :P
Glory Glory Manchester United!

Felhasználó
12 éve
Hát, amúgy annyira szeretem, hogy a Chelsea meccseket nem is nézed, de azt hiszed ismered a játékosait. :D
Jó, néha igazad van, de, 2-0-ra biztos nem nyer a Barca, és hazain is max 2 góllal fog nyerni a Barca. Ezt itt, és most megmondom.;)

ILYEN NINCS.
EZ NEMIGAZ.
FFFFFFUUUUUUUUUu -.-"
Bíró: Felesége katalán, fia meg Barca ificsapatában eddz -.-"
Na, Chelsea...
Tuti a Chelsea ellen fog fújni... :| ._.

Amúgy, meg, mai meccsünk , amit Yodával játszottunk (nem 1más ellen..) , 0-0 lett.
Viktória (16 évesek, meg néhány fiatalabb is) - VAFA [Vasi Foci Akadémia] ( U-13, 99-2000 -esek )

Felhasználó
12 éve
Aki szeretné a mai meccset nézni de nincs lehetősége a tvben (nekem sincs) annak ittvannak a streamek: http://barcanoticias.blog.hu/2012/04/18/streamek_a_chelsea_fc_barcelona_meccshez?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare jó szorakozást. :$
.

Felhasználó
12 éve
őőőőőőőő... Nem TV2n lesz?? o.O

Felhasználó
12 éve
Igen a TV2-n lesz.Egyébként nincs igazad mert nézem a Chelseat ha nagy csapat ellen játszik.
Glory Glory Manchester United!

Felhasználó
12 éve
A tv2ön adják? Na bazdmeg, nem is tudtam.. én meg valami arab pöcsöket hallgatok. :D
.
«1...2021222324...198»