«1...1920212223...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Jani, gyökér vagy. A Real fosul játszott, a Bayern megérdemelte teljesen a győzelmet. Nagyra vettük a mellényt, de ettől függetlenül a visszavágón kiharcoljuk a továbbjutást. Viszont kurvajó meccs volt, igazi BL elődöntő.
A Real teljesítményéről ez a véleményem.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
One Life, One Love, One Club! Go Chelsea! Akarhanyszor fetrengjen sirva a foldon Messi, akarhany tizenegyest kapjanak, akkor is nyerunk!
images?q=tbn:ANd9GcTHnglgpmEcCyFcMG0K8YxgndI0gFMLwJhd4zpUnkkv0Qd4QZAt
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Tudom, nem is kicsi gyökér vagyok. :P Hát mondjuk elég lesz a Bernabeuban egy 1-0 szóval sanszos a továbbjutásotok. Ma meg Chelsea - Barcelona szerintem 1-3 lesz. A visszavágón meg 2-0, és 5-1es összesítéssel döntős a Barca. :D
LazyBro: az, hogy felrúgják a botlábúak nem az ő hibája.. :((
IGEN ÉS DIVATDRUKKER VAGYOK 5 ÉVE..
.

Felhasználó
12 éve
Idézet:
az, hogy felrúgják a botlábúak nem az ő hibája
Teny, hogy a Chelsea rendesen szedi a sargakat meg a pirosakat a Premier League-ben, de ha egy kicsit nehezebb meccse van a Barca-nak, akkor kepesek ok is 6-7 begyujteni, mint ahogy azt az elmult evek El Classicoin lathattuk. Remelem kifogunk egy birot , aki ritkabban nyul majd a zsebehez, ugyanis a Chelsea jatekaban mindig benne van a sarga es piroslap eso. (gondoljunk csak Luiz es Ivanovic belepoire.) De Messi-hez is eleg egy ujjal hozzaerni, es esik az magatol:)
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Azért általában összeakasztják a bokáját. De volt már főleg Busquesttől pár színészkedés, Messi nem szokott olyan nagy mértékben színészkedni 70%an elég csúnyán odarúgnak neki (amik általában sárgák is..) a maradék 30%ban pedig vannak kisebb szabálytalanságok és pár számomra is eldöntethetetlen szituáció. Nálunk általában Busquets,Piqué és Alves szokott sárga lapot kapni na meg Mascherano. <3 De ettől függetlenül szerintem nem lesz durva meccs és remélem sok gól lesz, persze olyan eredménnyel amilyennel a Barca megalapozza a visszavágót.
.

Felhasználó
12 éve
Jani, gyökér vagy. A Real fosul játszott, a Bayern megérdemelte teljesen a győzelmet. Nagyra vettük a mellényt, de ettől függetlenül a visszavágón kiharcoljuk a továbbjutást. Viszont kurvajó meccs volt, igazi BL elődöntő.
A Real teljesítményéről ez a véleményem.
A reál tényleg nem játszott jól de Pepére egy szavunk sem lehet.
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Mindenestre, nincs miert aggodnunk; Torres, mint ahogy ezt mar oly sokszor megtette, most is a kisujjabol fogja kirazni a mesterharmast :P
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.

Felhasználó
12 éve
Mindenestre, nincs miert aggodnunk; Torres, mint ahogy ezt mar oly sokszor bebizonyitotta, most is a kisujjabol fogja kirazni a mesterharmast :P
Fél év alatt lő 3 gólt, neszopassál :D.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Jani, gyökér vagy. A Real fosul játszott, a Bayern megérdemelte teljesen a győzelmet. Nagyra vettük a mellényt, de ettől függetlenül a visszavágón kiharcoljuk a továbbjutást. Viszont kurvajó meccs volt, igazi BL elődöntő.
A Real teljesítményéről ez a véleményem.
A reál tényleg nem játszott jól de Pepére egy szavunk sem lehet.
Pepe konkrétan a legjobb volt madridi oldalról. Félretette az idegbetegeskedést, és láthattuk, hogy egy igazi klasszis védő, mikor be van szedve a gyógyszer. Az egy másik kérdés, hogy szombaton sanszos, hogy elgurul. És sajnos a szombati meccs esélyese a barca, mert retekül elfáradtak Özilék.. De, ha hoznak egy erős 90%-ot, akkor meg lehet ütni a katalánokat, mert ők is kipukkadtak az év végére.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Szerintem a Bayernél Kroos volt a legjobb.A Realból szerintem is Pepe volt a legjobb. Várom a Chelsea - Barcát. :D
Glory Glory Manchester United!
«1...1920212223...198»