«1...1819202122...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Te milyen meccset nézel? Ez les gól? Tudod mi az a les? Ráfejelte egy Real védő egy Bayern játékosra és onnan lepattanva rúgta be a gólt Ribery kb a 11esről. A fél védő sor elötte volt nem tudom milyen lesről beszélsz.. -.-"
Am melyiken megy? Ugye nem digisport, digisport+ vagy pro4?? :S

Felhasználó
12 éve
Am melyiken megy? Ugye nem digisport, digisport+ vagy pro4?? :S

TV2. Jelenleg 59. perc.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
TV2. Jelenleg 59. perc.
oooh, köszönöm. :D
látom, 1-1. :D Hajrá Real. :D

Felhasználó
12 éve
Nemtán, kikapott a Retek Margit. Már várom főleg Szabolcstól az olyan hozzászólásokat, hogy a bíró oda fújt vagy épp kezes gól volt az első..:D Még ha kézről pattant volna oda, a Realban akkor se volt annyi, hogy megverje a Bayernt. Mondjuk ki, gyengén játszott magához képest a Real.
.

Felhasználó
12 éve
nem szeretem a Bayernt, de mivel Barcás vagyok ezért egyértelmű, hogy nekik szurkoltam :D de megérdemelték, hogy nyerjenek
Nem vagyok egoista, egyszerűen a legjobb :*
exile_www.kepfeltoltes.hu_.pngBy: SnowFlake

Felhasználó
12 éve
2-1.
Visszavagon is elfogadok egy ilyet csak mindkettot Lahm loje. :D

Felhasználó
12 éve
Nekem mindegy ki lövi csak essen ki a Real. Nem mintha veszélyesebb lenne a Barcára mint a Chelsea csakhát nem szeretném ha Pepe bárkinek a lábát is eltőrné és nem csak a barcásokat félteném a meccsen. :DDDD
.

Felhasználó
12 éve
Szerintem Lahm megérdemelneegy gólt.
Én egy Bayern-Chelsea döntőt szeretnék látni.
Meguntam hogy szinte mindig van egy spanyol csapat a döntőbe.

Felhasználó
12 éve
Mivel a Spanyolok (sajnos mindkét csapat) verik egész Európát. Még ha most nem is játszott jól a Real, a Bernabeuban nekiesnek majd a Bayernnek. Ettől függetlenül az Alianz arénában FCB - FCB döntőt láthatunk majd. ;)
.

Felhasználó
12 éve
Azthiszem a Bayern megérdemelte a győzelmet jobban játszott mint a Real.De én egyik csapatnak se szurkoltam mert Manchester United szurkoló vagyok. :D De ők sajnos már kiestek.
Glory Glory Manchester United!
«1...1819202122...198»