«1...1718192021...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Naaa. Pepe a világ egyik legjobb védője, ameddig fejben rendben van. Követ el akkor is szabálytalanságokat, de a világ összes védője megteszi ezt. A gondok akkor kezdődnek, mikor felbassza az agyát, merhát, tudjuk milyen a brazil vér.. Persze az idegesség nem magyarázat a cselekedeteire, de nagy hülyeség emiatt lebarmozni. Abba most nem mennék bele, hogy a média minden egyes szabálytalanságát felfújja...
Nem, csak az van, hogyha egy ember szinte minden meccsén szabálytalankodik, és sokszor piros-lapot is kap, akkor sokkal könnyebb észrevenni. Mert, ha pl. valami olyan játékos, aki tök nyugodt meg minden (pl. Messi, szerintem) azt pedig, csak annyi hogy jól van, mindenki szabálytalankodik. De Pepe már túl sokszor...

Felhasználó
12 éve
Naaa. Pepe a világ egyik legjobb védője, ameddig fejben rendben van. Követ el akkor is szabálytalanságokat, de a világ összes védője megteszi ezt. A gondok akkor kezdődnek, mikor felbassza az agyát, merhát, tudjuk milyen a brazil vér.. Persze az idegesség nem magyarázat a cselekedeteire, de nagy hülyeség emiatt lebarmozni. Abba most nem mennék bele, hogy a média minden egyes szabálytalanságát felfújja...
A brazil vérről annyit hogy Pepe portugál:D
ÉS igen minden védő követ el szabálytalanságot de nem ilyeneket:
Pepe Animal
Ezeket elég nehéz nem felfújni..
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
A brazil vérről annyit hogy Pepe portugál:D
ÉS igen minden védő követ el szabálytalanságot de nem ilyeneket:
Pepe Animal
Ezeket elég nehéz nem felfújni..
Hát Pepe kurvára nem portugál, nagyokos. Brazil születésű, csak felvette a portugál állampolgárságot.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Nyertünk Ukrajna ellen, 3:1re.^^
.

Felhasználó
12 éve
És az mióta Labdarúgás?
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Amióta nincs külön Sport topik, és mivel ez az egyetlen olyan topik ami csak Sporttal foglalkozik így, ide lett írva ez a nagyszerű eredmény.
.

Felhasználó
12 éve
Haha.^^
Ennyi volt a kis Tottenham...;)
5-1 a Chelsea-nek.;)
Égő.:P
Ez legfőképp van-nak szól.;D

Felhasználó
12 éve
Na nézzük ahogyan a Második számú FCB, kiüti a BLből a Margitot. Visca el Barca.! <3
1:0
.

Felhasználó
12 éve
Real - Bayern 0-1 elsö félidö.(Les gól.)
Glory Glory Manchester United!

Felhasználó
12 éve
Te milyen meccset nézel? Ez les gól? Tudod mi az a les? Ráfejelte egy Real védő egy Bayern játékosra és onnan lepattanva rúgta be a gólt Ribery kb a 11esről. A fél védő sor elötte volt nem tudom milyen lesről beszélsz.. -.-"
.
«1...1718192021...198»