«1...1617181920...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
U13 NB 1 kelet
EGER FC - FERENCVÁROS
2-1
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Nyugodj békében, Piermario Morosini.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/elhunyt-a-palyan-osszeeso-livornoi-futballista-2125925
Egyre több az ilyen eset, a múlt hónapban Muamba (ő egyébként már megtette első lépéseit, szerencsére) most pedig ő.. :(
.

Felhasználó
12 éve
Most lattam en is a hirekbe.
Beke poraira.

Felhasználó
12 éve
chh, szerintem a Real-é jogos, de a Barca-é hülyeség... 10ből kb. 7 hülyeség, az a 3 meg talán jogos...

Felhasználó
12 éve
Kétbalfalábasok!
12:45 Sport1
Japán-Magyarország jégkorong vb-mérkőzés.
(Itt a világranglista 20. vagyunk. A lehetőségeinkhez képest szép eredmény.)

Felhasználó
12 éve
Real - Sporting Gijon 3-1

Pepe megint direkt rugott oda Treio-nak mikor elment mellette.Utolso emberkent...

Felhasználó
12 éve
Pepe egyszerűen egy idegbajos játékos.

Felhasználó
12 éve
IMÁDOM, mikor csak Pepét találjátok meg. Nem egy szent az tény, de ha elkövet egy szabálytalanságot, már egyből leírjátok. Arról persze nem beszéltek, hogy kurvára nem ért Ramos kezéhez a labda, meg a Gijon játékos nem kapta meg az első félidő végén a 2. sárgáját, mikor felvágta Arbeolát. Egyébként meg a Gijon volt az, aki minden adandó alkalommal odarúgott az ellenek, ellehetlenítve a Real játékát. Undorító, ahogy jópáran beveszik az uefás népbutítást... Csak mondom, hogy a média, SZÁNDÉKOSAN állítja be a Realt egy utolsó szar favágó focizni nem tudó csapatnak, és ugyanennyire SZÁNDÉKOS a barca szerepe, hogy ők a jól focizó mintafiúk, akiket csak úgy lehet megverni, ha felrúgdossák őket. És most nem a barcát szidom, hanem a rektes uefát a platinivel az élen. Remélem ő fog legközelebb meghalni szívinfarktusban valamelyik ártatlan focista helyett.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Pepét képtelenség nem megtalálni akkora barom...
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Naaa. Pepe a világ egyik legjobb védője, ameddig fejben rendben van. Követ el akkor is szabálytalanságokat, de a világ összes védője megteszi ezt. A gondok akkor kezdődnek, mikor felbassza az agyát, merhát, tudjuk milyen a brazil vér.. Persze az idegesség nem magyarázat a cselekedeteire, de nagy hülyeség emiatt lebarmozni. Abba most nem mennék bele, hogy a média minden egyes szabálytalanságát felfújja...
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...1617181920...198»