«1...1112131415...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Nem lesz az ő szintjén? :DD
Mourinho eredményei amióta Real ezdő:
Spanyol kupa: 2010–11
FIFA Aranylabda A legjobb edző: 2010 (ez még az Inter miatt..)
Guardiola:
Spanyol bajnok: 2008–09, 2009–10, 2010-11
Spanyol Kupa győztes: 2008–09
Spanyol Szuperkupa győztes: 2009, 2010, 2011
UEFA Bajnokok Ligája győztes: 2008–09, 2010-11
UEFA Európai Szuperkupa győztes: 2009, 2011
FIFA Klubvilágbajnokság győztes: 2009, 2011
És most az év edzője.
Special two maximum Mourinho. :DD
Egyébként ezt a 38 meccses hülyeséget meg rálehet hagyni mivel 2009 óta nem azért bukta el a Real a bajnokságot mert nem hozta a kötelezőt, hanem mert vele szemben ott volt egy jobb Barca.Most nem ez van, hanem ott egy jobb Barca ami a kötelezőt nem hozta.. :) (de a realt így is verni fogja..) és BL duplázás lesz. levan fizetve Howard Webb is már. :D
.

Felhasználó
12 éve
Kérlek Jani, Guardiola csak learatja a babért, Rejkaard után.. Az a baj, hogy a barca nem jobb, mint a Real szóval az elméleted már itt megdől.
Mou mit ért el?
Portugál bajnokság: 2002–03, 2003–04
Portugál kupa: 2002–03
Portugál szuperkupa: 2003
Bajnokok Ligája: 2003–04
UEFA Kupa: 2002-03
Chelsea (2004–2007):
Angol bajnokság: 2004–05, 2005–06
Angol kupa: 2006–07
Angol ligakupa: 2004–05, 2006–07
Angol szuperkupa: 2005
Internazionale:(2008–2010):
Olasz bajnokság: 2008–09, 2009–10
Olasz kupa: 2009–10
Olasz szuperkupa: 2008
Bajnokok Ligája: 2009–10
Real Madrid (2010– ):
Spanyol kupa: 2010–11
Na, majd ha 4 csapatnál elér ennyit Guardiola, egy szinten lesz a Special One-nal.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Mourinho olyan csapatokat iranyitott amit az elozo edzo rakott ossze(jatekospiac).Gondolok a Realra es a Chelseare.

Felhasználó
12 éve
Hát, a Realnál nagyon nem. Internél meg egy FOS kerettel nyerte meg a bl-t. Guardiola meg csak csiszolt a barcán, amit ~4 év alatt épített fel Rejkaard.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Az inter ugyanúgy játszott mint most a reál 10 emberrel védekeztek és lerugdostak mindenkit és 1 kontrából tudtak gólt lőni de ez a játék stilus nem szép,szimpatikus.
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
De Szabesz a Realba még mindig nincs kimagasló eredménye.Egyébként Reejkardot nem véletlen küldték el..
.

Felhasználó
12 éve
Az inter ugyanúgy játszott mint most a reál 10 emberrel védekeztek és lerugdostak mindenkit és 1 kontrából tudtak gólt lőni de ez a játék stilus nem szép,szimpatikus.
A foci még mindig az eredményességről szól. A Real 10 emberrel védekezik? :D :D Leghatékonyabb támadófocijú csapat a világon, de 10 emberrel védekeznek.. :D :D
Jani, MÉG nincs. de idén bezsebel a Real 2 trófeát, és megszakítja a barca hegemóniáját. Nektek meg marad a király kupa.. :D :D
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
A foci még mindig az eredményességről szól.
Ez alapján a legjobb klubcsapat a Steaua volt, amikor a BEK döntőben "legyőzte" a Barcelonát. A legjobb válogatott pedig az Európa bajnok Görögország volt.
Két olyan focigyilkos bandát még nem hordott a Föld a hátán, még a magyar csapatok is több aktivitást tudnak felmutatni.

Felhasználó
12 éve
Most már én is ide böffentek. A Steaua csak nagyon mázlis csapat...
A fociban nem létezik mázli csak tudás és bírólefizetés
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Még, hogy nincs mázli, te nézel focit?Egyébként így délután meggondoltam és hát a KTE meccsek jók szoktak lenni, így megnéztem a Kecskemét - Debrecen meccset.Hát mit ne mondjak amilyen játékot mutatott a Kecskemét nagyon lenyűgözött.Egyébként az első meccsen nyert 4-0ra a Kecskemét. (Y) :D

(Lakatos)Milán- Barca:
Úristen, egy Bajnokok Ligája meccsen hogyan tudnak ilyen selejt bírót szedni?Az első félidőben egy büntetőt és egy szabályos gólt nem adott meg.Arról ne is beszéljünk, hogy a Milan hogyan tudja elrontani a focit, mikor állandóan 6an védekeztek (szokásos 4 helyett).Dehát ezzel a játékkal a Nou Campban semmit sem fognak érni, mert ott már gólt is kéne lőniük, csak hát nem fognak.4 kapuralővés az egész meccsen, EGY szöglet SE a Milan mellett.Ezt kibekkelni MÁZLI volt.Egy hét múlva 2-0 lesz Messi és Alexis góljával. HALA BARCELONA!
.
«1...1112131415...198»