«1...89101112...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Hát, nem kellett rajta sokat segíteni, feküdt az magától, mint a jó gyerek.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
eléggé unalmas meccs, mondhatom :D
I ♥ Sum 41

Only the dead have seen the end of war. Keep calm and lagg on!

Felhasználó
12 éve

Felhasználó
12 éve
Ilyen gólt kapni a Bolton kapusa magyar volt :/
http://watchhighlightsonline.blogspot.com/2012/01/video-tim-howard-goal-vs-bolton-tim.html

Ha az elején csak feketét láttok tekerjetek bele
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Villareal-REAL MADRID 1-1! Amit paradas romero játékvezetés címén folytatott, az egy VICC volt. Özil piros a semmiért. Ruben 2 sárgával a pályán maradt, 2 meg nem adott büntető a villarealnak. A játék képe alapján jogos az x, de a bírón annyira felbasztam az agyam, hogy a meccs végén már csak röhögtem, mint egy hülyegyerek.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
reál fan vagy?O.O
AM ez a topic a magyar labdarúgásról szól:D
De ha valaki lefizeti a játékvezetőt az soha nem szimpatikus.

Pár éve volt egy Magyar-Török meccs 1-0 volt ide és a török kapus fellökte Gerát és nem MI kaptunk 11-est hanem Gerát állitották ki.
Emlékszem nagy botrány lett belőle.
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Tudtommal az 0:3 lett. Egyébként a Videoton kapusa nagyot hibázott a Gyõr ellen. A Haladás-ZTE meccsen a pirosakat sem értem.

Felhasználó
12 éve
Sok a fociban a bunda, most valamikor a REAC magyar edzője azért lett öngyilkos mert a játékosai bundáztak.
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
A Kutasi lett öngyilkos, aki a sportigazgató, nem ugyanaz. Egyébként, köztudott, hogy a Kutasi is benne volt a bundában, és azért vetette ki magát az ablakból, mert forró lett alatta a talaj. De persze a média ezt is úgy állította be, hogy semmi köze nem volt hozzá...
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...89101112...198»