«1...7891011...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
A magyar csapatokból a stabil teljesítmény (fejlődés) hiányzik, ne ez alapján ítéljétek meg a magyar focit. Sokkal problémásabb, hogy a tehetséges magyar játékosok szét vannak szóródva a világban (igen, Dzsudzsákra IS gondolok).

Felhasználó
12 éve
Meg a pénz.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Iraputo óta egy hiányzik: dózer.
Törő óta nincs tehetség a magyar fociban. A gyalázat netovábbja, hogy 56 évesen benyomva is végigtáncolna egy mai nb.I-es meccset, és senkinek fel sem tűnne, hogy vén farok, be van lőve, sőt lefogadom: ő lenne a mérkőzés legjobbja, csak Hubival kellene megtölteni a lasztit. (Moldova Ferencvárosi koktél)

Felhasználó
12 éve
Barszar-REAL MADRID 2-2 Ha megadta volna a bíró Ramos szabályos gólját, meg az elején nem balfaszkodott volna Pepitá, akkor meglett volna a továbbjutás. Ehelyett a szokásos forgatókönyv.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
a magyar foci csapatok "bénák".
Ne fogd vissza magad. A magyar labdarúgás egy nagy lósz........
csá Sheffield vagyok

Felhasználó
12 éve
Én is inkább Angol vagy Spanyol labdarúgást nézek,de a magyar se a legrosszab.
Glory Glory Manchester United!

Felhasználó
12 éve
Én nekem semmi bajom a Magyar focival. De az tény, hogy az Angol és a Spanyol sokkal izgalmasabb. Viszont a tegnapi Real-Barca meccs megmondom őszintén egy rakás szar volt.

Felhasználó
12 éve
Nem végig láttam de nem volt valami nagy szám azt biztos.
Glory Glory Manchester United!

Felhasználó
12 éve
én az ujpestel és a budapest honvéddal

Felhasználó
12 éve
Barszar-REAL MADRID 2-2 Ha megadta volna a bíró Ramos szabályos gólját, meg az elején nem balfaszkodott volna Pepitá, akkor meglett volna a továbbjutás. Ehelyett a szokásos forgatókönyv.

Nem kellett volna segíteni alvesnek, a lefekvésben :).
Young bloods, it's all about buckets
«1...7891011...198»