«1...678910...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
Tudsz dobni egy linket?Nem láttam az egész meccset..kíváncsi vagyok a jelenetre. :D
.

Felhasználó
12 éve
A barca a világ második legjobb csapata, mert megverte a világ legjobb csapatát. :)
divatcsicskák, verjétek a nyálatok, a bajnoki cím a miénk. :)
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve

Logic'd...
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
hát jani a bíró színészkedett...
és hogy nem ítelte meg xavi öngólját? mindenki látta nem.. egy nanomásodperc alatt berúgta a labdát valdeznek és ugyanenniy idő múlva visszafutott vele :D

vagy csak én nem voltam teljesen józan?

Ez alapból gecinagy fail, mert Pinto védett. phaszláma.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Hmm, divatcsicskák.Pepe meg egy veszíteni nem tudó portugál kétballabás pöcs mint CR7! http://barcanoticias.blog.hu/2012/01/19/pepe_elnezest_kerek_messitol?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare még hogy nem tudna szándékosan fájdalmat okozni másnak.Este HALA MADRID vagy megHALA MADRIDot olvashattad mindenhol.Hát meghalt a madrid. :P <3
.

Felhasználó
12 éve

A világ legjobb focistáit pöcsözöd. ;) Amúgy meg, ja nem kért volna bocsánatot, azért pampognátok. Amúgy, mi is várjuk Fábregas meg Sánchez bocsánatkérését. :)
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL

Felhasználó
12 éve
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
a magyar foci csapatok "bénák".
I ♥ Sum 41

Only the dead have seen the end of war. Keep calm and lagg on!

Felhasználó
12 éve

Viszont egyre jobbak!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
Viszont egyre jobbak!
Hát öhm, nem.
Leopards Floorball Team! <3
A képen Scott Hall, a példakép!
"épp a tegnap feldobott WCW 90-es évek crap-válogatásában adja elő még Razor-mentes hangján, hogy ő az amerikai fiatalok role-model figurája. És tényleg." - TL
«1...678910...198»