«1...109110111112113...156» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Ott van minden üzenet mellett a kis felkiáltójel.

Felhasználó
10 éve
Pár ember jelezte játékban, hogy a Zealous medált nem kapták meg 500-510 kill elérése után sem. Mondjuk 600-nál többet kellene elérni, hogy a rendszer észlelje, vagy pedig még az a medál sem megkapható?

Legutóbb szerkesztve CRiZ által

"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
10 éve
Nem működnek jól a medálok, már jelentve lett. Nem tudom, mikor lesznek jók.

Felhasználó
10 éve
Lesz még StickMagazi?

Felhasználó
10 éve
Ha csinálsz, igen.

Felhasználó
10 éve
Sziasztok! Feltettem win7-et a gépemre. Eddigteljesen hibátlanul futott a Sony Vegas Pro 10, most meg valami exe fájlt hiányol. Már próbáltam újra telepíteni, de nem segített. Előre is köszönöm a válaszokat.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Moderátor
10 éve
Nem látok kérdőjelet.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
10 éve
Én viszont látok ilyet:
1. Mint mondtam, ez a topic CSAKIS a játékhoz kapcsolódó kérdésekre van.
Egy külső program hibája nem kapcsolódik a játékhoz.

Felhasználó
10 éve
Na ezt viszont nem tudtam.:P
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ha egy klánt akarok alapítani az elveszi 1000 pontunkat, vagy csak annyinak meg kell lennie? Előre is köszönöm!

Legutóbb szerkesztve ZsoMBiii által

«1...109110111112113...156»