«1...108109110111112...156» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Kérdés, ha ma ill holnap csak techbe ölök megkapom a medált?:$
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Kicsit gondolkozz, és rájössz magadtól is, hogy igen.

Felhasználó
10 éve
A Füstöt kilehet kapcsolni valahogy? Vagy megtudjátok oldani, mert elkezd lemenni az FPS-em 20ra amíg 90volt.:D Előre is köszönöm.
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
A grafikai beállításokat levéve csak kikapcsolódik az is.

10 éve
Sajnos nem. :/
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

10 éve
Ez hogy lehet?:
814020392n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Mi ebben a hihetetlen? Tesztelés miatt adtam pontot.

Felhasználó
10 éve
Jövök a napi hülyekérdéssel!
Elképzelhető lenne-e az, hogy a szerver egy régebbi verzióval (pl 2.0) fusson?Nem tudom mennyi munkával jár de nekem sokkal jobban tetszett akkor az épületek elrendezése meg nagyjából minden.Mostanában úgy is kevesen vagyunk fent a viszonylag nagy alapterületű csatatérhez.
adrenaline addict



Felhasználó
10 éve
Nem. Épp azért van új verzió, hogy azzal játssz. Ha mindenféle régi verzióval lehetne játszani, jutna mindegyikre 3 játékos, aminek még kevesebb haszna lenne.

Felhasználó
10 éve
Hogy örülhessetek, csináltam a moderátoroknak egy jelentő rendszert. Így most már nem szidhattok azért, mert a ti lustaságotok miatt nem csináltam semmi a klánfórumotokon.
és hol lehet jelenteni ilyeneket vagy mi ez az egész?
Másokból több van ezért pótolhatók Belőlem viszont csak egy van ezért pótolhatatlan vagyok.Vigyázatok rám.
«1...108109110111112...156»