«1...105106107108109...156» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Mire jó a könnyített célzás, úgy valójában?

Felhasználó
10 éve
Sziasztok ma megpróbáltam vissza rakni a régi m4-et sikerült is de van egy kis probléma modnak érzékeli de hogyha kocsit változtatok meg azt nem miért??Pedig kéne a régi m4!! :)
gprt0yuw41ll50rpfbt9.jpg

167896.gif

10 éve
Direkt azért mert ha a skint, vagyis a fegyver "festését" változtatod meg abból nem származna előnyöd a többiekhez képest, ha viszont a modelt abból igen. Pl ezért érzékelheti modnak.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Ha jelentkezünk egy klánba mennyi idő a szavazás?
A szó elszáll az írást törli a moderátor.

10 éve
A klán aktivitásától függ.
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Ha jelentkezünk egy klánba mennyi idő a szavazás?
Arra az időre gondolsz, amíg eldől, hogy bekerülsz-e, vagy a tényleges szavazásra? Előbbit általában klánja válogatja, van, ahol több hét, van ahol max 1 nap. Utóbbi nagyon változó.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

10 éve
A stickman.blog.hu lesz még frissítve?
Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
10 éve
Üdv! Akarok egy FarCryos videót, ugyanis a Sonyba nem tudtam betenni 1 órányi anyagot, nem tudom miért, ezért Movie Makerben kell csinálnom és az a hiba, hogy berakom a felvett anyagot, néha lejátsza, néha meg elsütétül a kép és a kommentár megy, de a kép nem, mitől lehet?
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Moderátor
10 éve
Tedd csak be a sony-ba, guglizd ki a fekete/piros képernyős hibára a megoldást (youtube).

Felhasználó
10 éve
Üdv! Akarok egy FarCryos videót, ugyanis a Sonyba nem tudtam betenni 1 órányi anyagot, nem tudom miért, ezért Movie Makerben kell csinálnom és az a hiba, hogy berakom a felvett anyagot, néha lejátsza, néha meg elsütétül a kép és a kommentár megy, de a kép nem, mitől lehet?
Speed, olvasd el megegyszer amit irt, nem az a baja a gyereknek.
Gondolom a Movie Maker Live-ot hasznalod, ami koztudottan tele van buggal. Nem lehet vele mit tenni, gyakran mentsd a munkad, majd ha ujra jelentkezik a hiba, zard be es nyisd meg ujbol a projektet es rendbejon. Vagy egyszeruen toltsd le a Movie Maker 2.6-ot, az stabilan fut.

Legutóbb szerkesztve BLCKSHDW* által

Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...105106107108109...156»